Necrophobic: podoba nové desky, zpěvákovy problémy se zákonem

7. září 2013 v 20:29 | Monsterfuck |  Music News
Kultovní Švédové Necrophobic mají aktuálně na programu vydání své sedmé řadové desky "Womb of Lilithu", která vyjde 25. října v Evropě a 29. října v Severní Americe u Season of Mist. První singl z alba, "Splendour Nigri Solis", už je nějakou dobu venku. Okolo si můžete prohlédnout přebal a tracklist.

"Womb of Lilithu" je k dostání v celkem čtyřech formátech - digipack CD a 2LP v černém, průhledném (400 kusů) a černobílém splatter (150 kusů) provedení.

"Womb of Lilithu" bude první deskou Necrophobic s dvojicí nových kytaristů, Robertem Sennebäckem (ex-Dismember, ex-Unleashed) a Fredrikem Folkarem (Unleashed), kteří se ke kapele oba připojili v roce 2011.

Tracklist "Womb of Lilithu":
01. Womb of Lilithu
02. Splednour Nigri Solis
03. Astaroth
04. Furfur
05. Black Night Raven
06. The Necromancer
07. Marquis Phenex
08. Asmodee
09. Marchosias
10. Matanbuchus
11. Paimon
12. Opium Black
13. Infinite Infernalis
14. Amdusias

Vydání "Womb of Lilithu" ovšem není jedinou záležitostí, která se v současné době okolo Necrophobic děje. Tu další má na svědomí zpěvák Tobias Sidegård, který má aktuálně problémy se zákonem. Na internetu se objevila zpráva, že byl vokalista odsouzen na 18 měsíců vězení z důvodu domácího násilí, kdy měl opakovaně bít svou ženu Lindu a násilím ji nutit k orálnímu sexu a také mlátit své dvě dcery bičem. Podle webu Metalinsider.net, který se zprávou přišel a který tvrdí, že informace má z dokumentů švédského soudu, k nimž získal přístup, měl být Sidegård odsouzen v červnu.

Samotný Tobias Sidegård ovšem na zmiňovaný článek reagoval emailem následujícím způsobem: "Hej! Viděl jsem ty sračky, které píšete u sebe na stránce. Byl jsem propuštěn po druhém odvolání u vyššího soudu. Rozsudek budu mít za dva týdny a u soudu jsem si vedl dobře, takžeee. Z většiny toho, co píšete, jsem vůbec nebyl obviněn. U něčeho z toho jsem během vyšetřování dokonce DOKÁZAL, že to není pravda. Obrázek, který jste tam dali, ukazuje INFEKCI v oku, se mnou to nemá nic společného. U soudu jsem z toho vůbec nebyl obviněn. Byl jsem kurva obžalován nevinně, nikdy v životě jsem žádnou ženu neuhodil."

Samotní Necrophobic celou situaci komentovali následovně: "Co se týče aktuálních obvinění proti Tobiasovi, chtěli bychom upozornit, že ve Švédsku nemůžeme komentovat probíhající proces. Nicméně, Necrophobic neomlouvají domácí násilí. Tohle bude naše jediné prohlášení, dokud se veškeré právní záležitosti nevyřeší."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama