HYSTERICAL NAKED, BLACK VELVET SUICIDE - České Budějovice, mc Fabrika (4. října 2013)

29. září 2013 v 15:10 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
HYSTERICAL NAKED, BLACK VELVET SUICIDE - České Budějovice, mc Fabrika (4. října 2013)

Inspirují se u takových velikánů, jako jsou například Pink Floyd či Simon & Garfunkel. Přesto zní moderně a svěže. Kapela HYSTERICAL NAKED patří k největším objevům tuzemské rockové scény. Jejich debut Inferior Specimen for More z letošního roku se může pochlubit silnými skladbami a vynikajícím zvukem. Jak to klukům hraje naživo, se můžete v pátek 4. října přesvědčit v českobudějovickém klubu mc Fabrika.

Velikou devizou souboru je, že zní světově, na čemž se určitě podepsal i fakt, že skladatel a kytarista kapely Jiří Maršálek žil v Anglii, a to rovnou poblíž Londýna. Mohl tak naplno nasát atmosféru místa, kde se psaly ty nejdůležitější rockové dějiny. "Podoba britské hudební scény a odkaz kapel jako Beatles nebo Pink Floyd je v Anglii zcela jiná, než jak ji vnímáme z Česka," zmiňuje Jiří Maršálek.

Nejenom soubory z 60. či 70. let jsou ale v muzice HYSTERICAL NAKED cítit. Na své si přijdou například i fanoušci RADIOHEAD.

HYSTERICAL NAKED jsou na české hudební scéně stále novým a neokoukaným pojmem. Vznikli teprve před dvěma lety v Brně. Už nyní je ale jisté, že o této partě ještě hodně uslyšíme! V mc Fabrika kapela vystoupí společně s místní rockovou smečkou BLACK VELVET SUICIDE. Celá akce odstartuje ve 21.00!!!

ODKAZY:
FB HYSTERICAL NAKED: http://www.facebook.com/HysNak
BZ BLACK VELVET SUICIDE: http://bandzone.cz/bvs
mc Fabrika: www.mcFabrika.cz

[tisková zpráva pořadatele]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama