Deicide vypustili detaily o své novince

27. září 2013 v 19:48 | Monsterfuck |  Music News
Floridští neznabozi Deicide odhalili podobu svého jedenáctého velkého alba, které se bude jmenovat "In the Minds of Evil" a vyjde 25. listopadu u Century Media Records. Nezbytný artwork a tracklist najdete samozřejmě okolo tohoto textu. Na obálce se nachází obraz "Power of the Mind" od australského umělce Simona Cowella.

Nahrávání "In the Minds of Evil" proběhlo ve studiu Audiohammer v Sanfordu na Floridě, kapele zde vypomáhal producent Jason Suecof (Trivium, DevilDriver, Death Angel, The Black Dahlia Murder).

"In the Minds of Evil" bude první dlouhohrající deskou Deicide, na níž se podílí současný kytarista Kevin Quirion, jenž se skupinou průběžně vystupuje živě vystupuje už od roku 2008. Pro druhého kytaristu Jacka Owena (ex-Cannibal Corpse), který se k Deicide připojil v roce 2004, to bude čtvrtá řadovka v řadách floridských řezníků. Zbytek sestavy netvoří nikdo jiný než zakladatelé Glen Benton (zpěv, baskytara) a Steve Asheim (bicí).

Předchozí fošna Deicide se jmenovala "To Hell with God" a vyšla v únoru 2011 také u Century Media jako jewelcase CD, limitovaný mediabook a nakonec LP v limitaci 2000 kopií a několika barevných provedeních - 100 kusů průhledných, 250 oranžových, 350 žlutých a 1350 průhledně červených.

Tracklist "In the Minds of Evil":
01. In the Minds of Evil
02. Thou Begone
03. Godkill
04. Beyond Salvation
05. Misery of One
06. Between the Flesh and the Void
07. Even the Gods Can Bleed
08. Trample the Cross
09. Banished by Evil
10. Kill the Light of Christ
11. End the Wrath of God
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama