Avenged Sevenfold - Hail to the King

17. září 2013 v 21:35 | Zajus |  Recenze
Začněme recenzi konstatováním jasných skutečností. Avenged Sevenfold si v současnosti užívají masivní popularity - takové, jakou si může dopřát jen málokterá rocková kapela. Zároveň s tím se vždy najde skupina odpůrců, kteří uvádějí více či méně pádné důvody, proč si kapela svou pozici nezaslouží. A obě skupiny nyní napjatě čekají na recenzi alba na Sicmaggotu, která jejich rozpory jednou pro vždy vyřeší absolutně objektivním hodnocením. Nebo tak nějak.

Avenged Sevenfold je kapela, kterou zlehka sleduji již od jejího založení. Zatímco debut "Sounding the Seventh Trumpet" nepřinášel prakticky nic dobrého, nástupce "Waking the Fallen" byl již mnohem zajímavější. Na vrchol si kapela podle mne sáhla až s dalším počinem. "City of Evil" stále zůstává solidním rockovým albem, někde na hranici vlezlé zábavnosti a rozumné inteligence. S dalšími počiny již to tak slavné nebylo a třeba poslední "Nightmare" jsem naposledy slyšel v době jeho vydání. Novince "Hail to the King" jsem tak nedával velké naděje a nebýt slibu recenze, asi bych si ho asi ani neposlechl. Myslím však, že by to byla docela škoda.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nutri12 Nutri12 | 22. září 2013 v 15:35

A7x sami nepřímo řekli, že udělalají album předělávek. Že se album  podobá hodně Black album je taky věc, kterou chtěli udělat. Album hodnotím spíš kladně, ale i tak budu rád, když se s příštím albem vrátí ke svému starému zvuku. Tohle album beru, něco jako úlet, který je ale docela dobrý na poslech.

2 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 22. září 2013 v 16:27

Když chci vykrást práci někoho jinýho, ale ohlásím to dopředu, je to pak v pořádku? Podle mě to košer zrovna není, stejně jako tohle album :)

3 Gumin Gumin | 19. prosince 2013 v 21:55

Arin Ilejay bicí na tuhle desku nevymýšlel, Shadows v rozhovoru poznamenal,že ho od začátku práce na desce učili poslouchat staré desky jako Master of puppets, aby mu vštěpili jak zvuk tak styl hraní Larse. Sám Arin z toho asi nebyl dvakrát nadšený, když od svých 15 let byl fanouškem starého bubeníka Jamese Sullivane a A7x z dob City of Evil. :-?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama