aNgreNOST - Planet Muscaria

14. září 2013 v 21:24 | Monsterfuck |  Recenze
Recenze na black metalovou kapelu z Portugalska se snad ani nedá začít jinak než nějakou hláškou v tom smyslu, že se zrovna nejedná o zemi, která by pro tento žánr byla typická, ale hned vzápětí dodat neskutečně překvapivé a zaručeně nečekané tvrzení, že i přesto se zde jistá zajímavá uskupení tohoto stylu najdou. Ovšem ani další pokračování našeho článku nebude zrovna velký napínák, protože nyní musí přijít jen jedna jediná otázka - platí to i o jistých aNgreNOST?

Nelekejte se toho, že "Planet Muscaria" je první deskou kapely. Ve skutečnosti se jméno aNgreNOST na scéně zjevilo již v roce 1995 a o dvě léta později vyšlo debutové EP "Evil". V roce 1998 se ovšem skupina díky problémům hlavního mozku Pursana rozpadá… důvod, proč k tomu došlo, je však důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát, a vlastně je ve výsledku vodítkem k pochopení celé desky. K tomu se však dostaneme ještě později…

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


[K recenzi poskytl: Aural Music / Code666]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 julius julius | 16. září 2013 v 18:14

code666 nesklamali,znova vybrali nevsednu kapelu.mne ukazky ulahodoli az tak,ze som si to ihned objednal.k tej chaoticnosti,suhlas,kamarat sa nevedel zbavit dojmu,ze hraju dve kapaly naraz :-)

2 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 16. září 2013 v 18:31

Jo jo, Code666 ty kapely umí vyhmátnout, mají pod sebou spoustu zajímavejch věcí. Až na výjimečný přešlapy (Eibon la Furies byl fakt děs běs) se dá na jejich výběr dost spolehnout... taky od nás většina jejich alb dostává hodně dobrý známky :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama