Absu pracují na novince

28. září 2013 v 16:09 | Monsterfuck |  Music News
Proscriptor McGovern, lídr kultovní black/thrash metalové formace Absu ze Spojených států amerických, zveřejnil krátkou zprávičku, v níž oznámil, že kapela již začala se skládáním nového materiálu pro své další album a že se tato deska bude jmenovat "Apsu". Proscriptor říká:

"Začali jsem s procesem komponování/aranžování pro naše další album, příznačně pojmenované 'Apsu', což je sumersko-akkadský přepis jména skupiny. Budeme čekat, až nová deska vyjde, než budeme jakýkoliv nový materiál prezentovat v živém provedení."

Poslední větu Proscriptor dodal nejspíše proto, aby fanoušci nečekali nové skladby na plánovaném listopadovém turné Absu, které ovšem našince nemusí příliš zajímat, protože se odehraje na půdě Severní Ameriky.

Další novinkou v táboře Absu je nové vinylové vydání třetí desky "The Third Storm of Cythraul" původně z roku 1997. Půjde o masivní 3LP box set v limitaci 666 ručně číslovaných kusů - 222 v černé, 222 ve stříbrné a 222 v modro-bílé barvě. První vinyl bude obsahovat původní verzi "The Third Storm of Cythraul" z roku 1997, na druhém se bude nacházet album v remixované podobě z letošního roku a prý bude znít tak, jak "jej kapela původně zamýšlela". Poslední LP bude obsahovat EP "In the Eyes of Ioldánach" (původně 1998) a několik dosud nezveřejněných skladeb. Součástí budou také autorské poznámky Proscriptora a dva velké plakáty. Box bude k dostání u firmy The Crypt, ale datum jeho vydání je prozatím neznámé.

"Apsu" bude třetím dlouhohrajícím počinem Absu od obnovy kapely v roce 2007. Comebacková deska se jmenovala "Absu" a vyšla v roce 2009, následující "Abzu" se na trhu objevilo v roce 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama