Detaily o novince Running Wild

28. srpna 2013 v 17:36 | Monsterfuck |  Music News
Němečtí heavy / power metaloví veteráni Running Wild odhalili kompletní informace o své novince "Resilient", která bude již druhým albem kapely po obnově činnosti v roce 2011. Obálku a tracklist najdete klasicky vpravo a na konci článku. Samotný výsledek pak bude k dostání od 4. října v Německu a od 7. října ve zbytku Evropy, o vydání se postarají SPV/Steamhammer.

"Resilient" bude obsahovat celkem deset písniček ve své regulérní verzi, limitovaná edice pak nabídne o dvě více. Mimoto bude k dispozici i 2LP verze (opět deset songů). Mezi nimi se objeví jak "typické songy Running Wild" ("Soldiers of Fortune", "Resilient", "The Drift", "Run Riot"), tak i téměř desetiminutová "Bloody Island", jež bude patřit k nejdelším skladbám kapely vůbec. Hlavní mozek Rolf Kasparek na její adresu už v minulosti prohlásil následující: "Pro mě jakožto skladatele je samozřejmě obtížné zařadit skladby do nějakého stylového šuplíku, ale přátelé, kteří slyšeli demo verzi 'Bloody Island', tvrdili, že by se to hodilo na 'Pile of Skulls' [deska z roku 1992 - pozn. redakce]."

Textová stránka by prý měla být poměrně rozmanitá a mezi tématy nebudou chybět například důsledky bankonvní krize ("Bloody Island", "Payola & Shenanigans"), politická témata ("Crystal Gold") nebo "výzva fanouškům Running Wild, aby věřili sami sobě a byli obezřetní vůči autoritám" ("Fireheart", "Run Riot").

Comebackové album Running Wild se jmenovalo "Shadowmaker" a vyšlo v dubnu loňského roku u SPV GmbH jako CD+DVD, čiré LP, černobílé 2LP (300 kusů) a limitovaný boxset, jehož obsahem bylo CD+DVD v černé jewelcase krabičce, čiré 2LP, plakát, pohlednice, samolepka a 30 stránková kniha v LP velikosti o historii kapely.

Tracklist "Resilient":
01. Soldiers of Fortune
02. Resilient
03. Adventure Highway
04. The Drift
05. Desert Rose
06. Fireheart
07. Run Riot
08. Down to the Wire
09. Crystal Gold
10. Bloody Island
11. Payola & Shenanigans [bonus]
12. Premonition [bonus]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama