Detaily o debutu Scar the Martyr

28. srpna 2013 v 15:42 | Ježura |  Music News
Scar the Martyr, boční projekt Joeyho Jordisona ze Slipknot, vydá svoji eponymní prvotinu 1. října u Roadrunner Records. Album vznikalo v Sound Farm Studios v iowském Des Moines pod dohledem Rhyse Fulbera (Fear Factory, Rob Zombie, Mindless Self Indulgence, Front Line Assembly) a napsal ho Joey spolu se zpěvákem Henrym Derekem Bonnerem (Blood Promise). Tuhle dvojici pak ve studiu doplnil klávesák Chris Vrenna (ex-Nine Inch Nails, ex-Marilyn Manson) a kytaristé Jed Simon (Strapping Young Lad) a Kris Norris (Darkest Hour), kteří obstarali všechny sólové kytary. Tracklist si můžete prohlédnout níže.

"U tohohle projektu jsem soustředil svoje úsilí na psaní co nejlepších skladeb," praví Jordison. "Není to o okázalosti nebo osobnosti... všechno je to o napsání dobré, solidní skladby. Píšu hudbu, kterou lidé dovedou pochopit a můžou se s ní ztotožnit... něco, co uvnitř rezonuje. Pokud tohle nemáte, nemáte nic.

Na nové muzice Slipknot jsem pracoval od konce cyklu turné k 'All Hope Is Gone', ale skončil jsem s takovým množstvím materiálu, že jsem si musel dát odstup a přestat na tom dělat," vysvětluje pro Metal Hammer. "Nebyla na to vhodná doba. Přišel jsem ale s nějakým materiálem, který byl vážně zabijácký a tvrdý, a tak jsem se s jeho částí vydal trochu jiným směrem. Začal jsem se soustředit na post-punkové a industriální věci, které jsem vždycky miloval, a začal jsem na to vršit tvrdé a brutální kytary. Takhle to začalo. Dostat se do tohoto stavu mi trvalo několik let ale můžu upřímně říct, že jsem ve studiu ještě nebyl spokojenější. Nemůžu se dočkat, až to všichni uslyší."

Singl "Blood Host", ke kterému Scar the Martyr natočili videoklip, si můžete poslechnout na SoundCloudu, song "Soul Desintagration" pak přímo zde, na konci novinky v YouTube videu.

Tracklist "Scar the Martyr":
01. Intro
02. Blood Host
03. My Retribution
04. Soul Disintegration
05. Cruel Ocean
06. Dark Ages
07. Sign of the Omeneye
08. Anatomy of Erinyes
09. Prayer for Prey
10. White Nights in a Day Room
11. Effigy Unborn
12. Never Forgive Never Forget
13. Mind's Eye
14. Last Night on Earth

Bonusy:
01. Flatline & Fracture
02. Digging for Truth
03. Coat of Arms
04. Complications

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama