Výsledky soutěže s festivalem Hradby Samoty

1. července 2013 v 16:52 | Monsterfuck |  Soutěže
Doposud žádná naše soutěž netrvala tak dlouho - celý měsíc jsme soutěžili s festivalem Hradby Samoty, který zcela určitě bude patřit mezi zlaté hřeby letošní sezóny pro všechny příznivce alternativních hudebních žánrů typu ambient, neofolk, industrial nebo noise. Další zajímavostí festivalu je i místo konání, kterým je každý rok nějaký hrad, v letošním případě hrad Veveří - a právě ten se stal i předmětem naší soutěžní otázky:

Ve kterém století byl Veveří založen?
a) v 10. století
b) ve 12. století
c) VE 13. STOLETÍ - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

Jako vždy, i tentokrát byla otázka lehoučká a nalezení odpovědi zabralo sotva 30 vteřin - stačilo to jen prásknout do Googlu a hned první odkaz vám dotaz zodpověděl, nebo se stačilo podívat na stránky samotného festivalu. Na druhou stranu tomu odpovídaly i došlé odpovědi, které byly ve všech případech bezchybné. Jak už tomu tak ale bývá, výherce může být jen jeden a štěstěna tentokrát ukázala na Jiřího Pejchala, jemuž k výhře gratulujeme a přejeme, ať se mu na Hradbách Samoty líbí!

Pokud se náhodou jmenujete jinak a tím pádem jste nevyhráli, není třeba zoufat, příště to třeba zase padne na vás! O poslední soutěž na Sicmaggot se doufejme nejednalo.

Na závěr samozřejmě nesmí chybět obligátní děkovačka - jednak všem za účast v soutěži a v neposlední řadě také samotnému festivalu Hradby Samoty za poskytnutou cenu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama