Soutěž s festivalem Hradby Samoty

1. června 2013 v 22:34 | Monsterfuck |  Soutěže
Nová soutěž zajisté potěší všechny příznivce netradiční hudby, neboť vám nabízíme možnost vyhrát jeden vstup na čtvrtý ročník festivalu Hradby Samoty, který sám sebe označuje jako "festival experimentálního audio-vizuálního umění". K vidění zde bude například dánský neofolkový projekt :Of the Wand and the Moon:, švédské skupiny Raison D'etre, Deutsch Nepal a Bocksholm, Allerseelen z Rakouska nebo italští Teatro Satanico... a samozřejmě spousta dalších zajímavých projektů a uskupení.

Kromě netradičního pojetí co do sestavy je další devízou Hradeb Samoty i to, že se festival tradičně odehrává na hradě - v letošním případě se jedná o hrad Veveří u Brna, přičemž datum bylo stanoveno na 5. - 6. července...

Pokud chcete vyhrát jeden volný vstup na Hradby Samoty, zodpovězte následující otázku:

Ve kterém století byl hrad Veveří založen?
a) v 10. století
b) ve 12. století
c) ve 13. století

Své odpovědi nám posílejte na adresu soutez@sicmaggot.cz a nezapomeňte také uvést své jméno!

Soutěžit budeme až do půnoci 27. června! Výsledky tedy budou ohlášeny týden před samotným začátkem Hradeb Samoty.

Na závěr samozřejmě ještě poděkujme Hradbám Samoty za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

"Hradby Samoty je festival tematicky zaměřený na audiovizuální projekty dotýkající se hudebních žánrů jako dark ambient, dark folk, drone, industrial, noise. Myšlenkou festivalu je spojit tyto žánry s tajemnou atmosférou památek poznamenaných zubem času. V našich zeměpisných šířkách je tato subkultura převážně klubovou záležitostí. Na místě je tedy otázka, jak památky a ambient spolu souvisí.

Památky v sobě nesou odlesk dějů dávno minulých a jejich často zádumčivá atmosféra je velmi emotivní. Stejně jako audiovizuální umění plné tajemných a překvapivých zvuků, provázené divadelními prvky a znepokojující projekcí. Když je takovéto 'teatro ambienti tenebrae' zasazené do podmanivé atmosféry noční památky, výsledný efekt je o to působivější."

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama