Novým bubeníkem Slayer je Paul Bostaph

2. června 2013 v 19:14 | Ježura |  Music News
Spekulace ohledně statutu Davea Lombarda v řadách thrash metalových titánů Slayer jsou u konce - a s nimi i Daveovo angažmá. Novým bubeníkem Slayer se totiž oficiálně stal Paul Bostaph, který Lombarda nahrazuje poté, co vyšly najevo rozpory, o nichž jsme před časem rovněž informovali. Slayer se se staronovým bubeníkem představí už 4. června, kdy ve Varšavě odstartují světové turné. Místo nedávno zesnulého kytaristy Jeffa Hannemana nadále vyplňuje Gary Holt z Exodus.

"Paul je skvělý bubeník a dobrý kamarád a jsme rádí, že se rozhodl znovu se ke kapele připojit," prohlásil Tom Araya (zpěv, baskytara). "Jsme pořád ochromeni ztrátou Jeffa, ale nechceme zklamat naše evropské a jihoamerické fanoušky a musíme se pohnout vpřed... Když je Paul zpátky v kapele, je to mnohem jednodušší."

"Je to vzrušující znovu se připojit ke Slayer," dodává Bostaph. "Strávili jsme spolu velice intenzivních deset let našich životů, zažili jsme spoustu srandy a udělali spoustu skvělé muziky, takže pro mě je to jako se vracet domů."

Bostaph u Slayer hrál mezi lety 1992 a 2001 a s kapelou nahrál čtyři alba - "Divine Intervention" (1994), "Undisputed Attitude" (1996), "Diabolus in Musica" (1998) a "God Hates Us All" (2001), plus DVD "War at the Warfield" (2001). Krom Slayer fungoval rovnež v kapelách Forbidden, Exodus, Systematic a Testament.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama