Novinky od Peste Noire a Sombres Forêts

27. června 2013 v 14:36 | Monsterfuck |  Music News
>>> Avantgardní black metalisté Peste Noire z Francie aktuálně vydávají své páté dlouhohrající album. Novinka, která navazuje na ceněný počin "L'ordure à l'état pur" z roku 2011, nese název samotné kapely, tedy "Peste Noire". Osmiskladbový počin vychází u La Mesnie Herlequin, jehož vlastníkem je osobně hlavní postava Peste Noire, La Sale Famine de Valfunde, jako standardní jewelcase CD a jako speciální digibook CD ve velikosti DVD krabičky s 24-stránkovým ilustrovaným bookletem. Obě verze budou mít rovněž odlišný obal - vpravo se nachází obálka jewelcase edice, přebal digibook verze najdete zde.

"Peste Noire" bylo několikrát odkládáno, mimo jiné i kvůli problémům s lisováním alba, které probíhalo v České republice - továrna, kde výroba probíhala, například musela svou činnost na chvíli pozastavit z důvodu nedávných povodní, což vydání desky pozdrželo.

Tracklist "Peste Noire":
01. Le retour de la peste
02. Démonarque
03. La bêche et l'epée - contre l'usurier
04. Niquez vos villes
05. Le clebs noir - de Pontgibaud
06. Ode
07. La blonde
08. Moins trente degrés Celsius

>>> Nová deska - v tomto případě třetí dlouhohrající - zanedlouho vyjde rovněž v táboře jednočlenného projektu Sombres Forêts z Kanady. Novinka ponese název "La mort du soleil" a u vydavatelství Sepulchral Productions bude k dispozici od 9. července jako jewelcase CD. Stejně jako v případě Peste Noire, i zde album vychází po delších odkladech.

Na YouTube si můžete pustit ukázku v podobě skladby "Étrangleur de soleils". Níže pak najdete tracklist a vpravo obal desky.

Tracklist "La mort du soleil":
01. Des épaves
02. Étrangleur de soleils
03. Brumes
04. Am flambeau
05. L'éther
06. La disparition
07. Effondrement
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 27. června 2013 v 14:38 | Reagovat

Jsem hodně zvědavej na oboje, ale na Peste Noire určitě víc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama