Červen 2013

Novinky Behemoth a Skeletonwitch pojmenovány

1. června 2013 v 15:55 | Kaňour |  Music News
>>> Polší death/blackoví velikáni Behemoth zveřejnili název chystaného alba. Ponese jméno "The Satanist" a vyjde na podzim u Nuclear Blast v Evropě a prostřednictvím Metal Blade v Severní Americe. Deska je nahrána v polském studiu Hertz za pomoci bratrů Wieslawscových a Daniela Bergstranda (Meshuggah, Soilwork, In Flames, Strappping Young Lad).

"Trvalo nám více než dvě desetiletí přijít s titulem, který... říká vše," komentuje ústřední postava Behemoth Adam "Nergal" Darski. "Zatímco se naše nové písně umělecky rozeběhly do překvapivě dobrodružných směrů, naše hlavní myšlenka 'hrdý a radikální' zůstává stejná. 'The Satanist' znamená neutuchající touhu po osvobození a lásku ke svobodě ve všech aspektech života."

Poslední deska Behemoth z roku 2009, "Evangelion", vyšla rovněž jako "The Satanist"u Nuclear Blast v Evropě a pod Metal Blade v Severní Americe.

>>> Také američtí black/thrasheři Skeletonwitch odkryli název své novinky. "Serpents Unleashed" vyjde u Prosthetic Records a nahrána byla letos na jaře v GodCity Studio s producentem Kurtem Ballouem (Converge, Kvelertak, High on Fire).

Zatím poslední deskou z dílny Skeletonwitch je "Forever Abomination", vydaná v roce 2011 a nahraná za pomoci Matta Hydea (Slayer, Kreator, Machine Head).

Nocturnal Pestilence: digipack Evangelium Aeternum a merchandise

1. června 2013 v 11:28 | Monsterfuck |  Music News
Pražská black metalová kapela Nocturnal Pestilence dnes vydává své debutové album Evangelium Aeternum. Šestiskladbové koncepční album vychází v digipacku a jedná se pouze o limitovaný náklad 300 ks. Nahrávka vznikala v průběhu minulého roku v pražském studiu Riversound a o mix a mastering se postaral Petr Bučil ve spolupráci s kytaristou kapely Lordem Remdihem. Autorem artworku je Jakub Nikdo Rusek.

Album Evangelium Aterneum je k dostání přímo u kapely za cenu 100,- Kč. Kapelu můžete kontaktovat mailem na alena.krakorova@email.cz, případně navštivte jedny z níže uvedených kapelových stránek.

Současně s albem má kapela Nocturnal Pestilence také k dispozici trička s motivem Evangelium Aeternum. Tričko je možné zakoupit taktéž přímo u členů kapely za cenu 150,-Kč.[tisková zpráva kapely]