Summoning a plány na příští rok

30. května 2013 v 14:56 | Stick |  Music News
Summoning po sedmi letech vydali novou řadovku "Old Mornings Dawn", nyní však odhalili další plány do budoucna. V první řadě se na letošní rok chystá vinylové vydání EP "Nightshade Forests" (1997) a předposlední řadovky "Oath Bound" (2006). EP "Lost Tales" (2003) vyjde ve vinylové podobě v roce následujícím, stejně tak šest nevydaných skladeb z nahrávání aktuální řadovky. Pro fanoušky smutnější novinkou bude to, že kapela plánuje na konci příštího roku opět upadnout do spánku.

"Boxset Summoning, limitovaný na 1000 kopií, se rychle vyprodal a dolis se neplánuje. Napalm Records plánují novou edici s odlišným obalem, 24stránkovým bookletem, CD s bonusovými skladbami a speciální sedmipalcový vinyl s akustickými verzemi skladeb 'Old Mornings Dawn' a 'Caradhras'.

Na konci tohoto roku vyjdou 'Oath Bound' a 'Nightshade Forests' na vinylu. Příští rok vyjde na vinylu také EP 'Lost Tales'. Tato edice bude desetipalcová a bude obsahovat dva remixy z již zmiňované edice výše.

Máme také šest nedokončených a nevydaných skladeb z nahrávání 'Old Mornings Dawn', na kterých začneme pracovat co nejdříve a snad budeme schopni je vydat na vinylu uprostřed roku 2014.

Na konci příštího roku, až bude vše řečeno a uděláno, všechny práce dokončeny a vydány, opět padne zima a konečně si odpočineme. Summoning pak budou spát na delší dobu, dokud znovu nenastane nový úsvit..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama