Illnath mají novou zpěvačku

28. května 2013 v 14:13 | Monsterfuck |  Music News
Dánská melodic black metalová skupina Illnath oznámila, že do svých řad přijala novou zpěvačku Mariku Hyldmar, která tedy nahrazuje předcházející vokalistku Monu Beck, jež se podílela na poslední dvou deskách "Third Act in the Theatre of Madness" (2011) a "4 Shades of Me" (2013). Illnath vydali následující zprávu:

"Po několika zkouškách s několika různými zpěváky jsme se rozhodli, že Marika je přesně tím, co kapela potřebuje. A proto jsme ji tedy vytáhli z pohodlí jejího domova a hodili ji na pole hříšných potěch.

Marika je stará 21 let a vyrostla v Silkeborgu na Jutském poloostrově. K metalové scéně - a k Illnath - se dostala už v mládí, kdy se rozhodla, že chce být sama zpěvačkou. V roce 2012 založila svou vlastní kapelu Machiavellian a s tímto projektem bude pokračovat i vedle Illnath. Ve volném čase je fotografka pro Rockfreaks.net. Její hlavní inspirace je v thrash a black metalové scéně. Velkými vlivy na vokál Mariky byly skupiny jako Absu nebo Skeletonwitch.

Rozhodli jsme se, že Marika znovu nahraje song 'Ravenous Crows' [z dema 'Three Nights in the Sewers of Sodom', 2009 - pozn. redakce] (teď už jenom 'Crows'), protože to v plné síle ukáže potenciál jejího hlasu. Výsledek si můžete poslechnout níže.

Jsme extrémně pyšní, že můžeme Mariku přivítat v kapele, a těšíme se na spoustu zkoušek, nahrávání a samozřejmě koncerty. Už jsme začali psát skladby pro EP, které vyjde na konci roku 2013. Takže se těšte!"

Zmiňovaná aktuální deska "4 Shades of Me" vyšla 12. března letošního roku u Pitch Black Records, mimo jiné i jako digipack edice s bonusovými skladbami. Mix a mastering alba proběhl ve známém polské studiu Hertz, kde nahrávají kapely jako Behetmoh, Vader nebo Hate.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama