Zemřel baskytarista Hate

7. dubna 2013 v 14:06 | Monsterfuck |  Music News
Neveselá zprávy přichází z tábora polských death metalistů Hate - jejich baskytarista Sławomir "Mortifer" Archangielskij (na fotce) zemřel v noci z 5. na 6. dubna během turné kapely v Německu ve věku 27 let z doposud neznámých příčin. Hate zveřejnili následující prohlášení:

"V noci z 5. na 6. dubna poblíž německého města Münchberg neočekávaně zemřel náš přítel, nejlepší kamarád a dlouholetý baskytarista. Po koncertě ve Stuttgartu předchozí noci odešel spát a už se nevzbudil. Brzy ráno jsme jej našli mrtvého a okamžitě zavolali ambulanci. Byl oživován, ale bez výsledku. Výsledky Sławekovy pitvy by měly být známy brzy. V této situaci jsme se rozhodli zrušit zbylé koncerty a vrátit se domů. Německé policii jsme podali detailní výpovědi. Jsme šokováni a zdrceni jeho náhlou a neočekávanou smrtí. Truchlíme společně se Sławekovou rodinou a přáteli."

Mortifer se podílel na posledních dvou deskách Hate, "Erebos" (2010) a "Solarflesh: A Gospel of Radiant Divinity" (2013). Kromě toho se také objevil ve skupinách jako Saltus nebo Naumachia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama