close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Tři alba vycházející v červnu

28. dubna 2013 v 16:16 | Stick |  Music News
>>> Fanoušci rakouských Edenbridge, v jejichž čele stojí zpěvačka Sabine Edelsbacher, připravují k vydání album "The Bonding", jež půjde v Evropě do prodeje 24. června u labelu SPV Records. V Německu, Rakousku a Švýcarsku vychází 21. června a v Americe 2. července. Jeho limitovaná edice bude obsahovat speciální 32stránkový booklet bonusové CD s alternativním obalem. Obal nové desky vytvořil americký umělec Anthony Clarkson. Tady se můžete podívat na trailer týkající se alba "The Bonding". Od posledního alba "Solitaire" uběhly tři roky.

Tracklist "The Bonding":
01. Mystic River
02. Alight a New Tomorrow
03. Star-Crossed Dreamer
04. The Invisible Force
05. Into a Sea of Souls
06. Far Out of Reach
07. Shadows of My Memory
08. Death Is Not the End
09. The Bonding

>>> Osm let po albu "The Blueprint Dives" vydají album norští experimentátoři Extol, kteří podepsali smlouvu s norským labelem Indie Recordings. Deska ponese název "Extol" a v Evropě ji vydají již zmínění Indie Recordings a v Americe Facedown Records. V Norsku, Německu a Rakousku vyjde 21. června, o tři dny později pak ve zbytku Evropy a světa. V Americe se desky dočkají 25. června. K poslechu již byla uvolněna jedna celá skladba "Open the Gates". Mix alba pak měl na starosti Jens Bogren a obal vytvořil Travis Smith. Album vyjde v klasické verzi, jako digipack (bonusová skladba a komentář kapely) a na vinylu.

Bubeník David Husvik: "'Extol' je album, které bylo dlouho plánováno, ale nedařilo se jej realizovat. Částečně kvůli změnám v sestavě, ale taky díky snaze kapely dělat stále jiné a netradiční věci. Album je rekapitulací dvacetileté historie Extol, jak hudebně tak textově."

Tracklist "Extol":
01. Betrayal
02. Open the Gates
03. Wastelands
04. A Gift Beyond Human Reach
05. Faltering Moves
06. Behold the Sun
07. Dawn of Redemption
08. Ministers
09. Extol
10. Unveiling the Obscure

>>> Letošní rok vydávají album "All Is One" také izraelští Orphaned Land, jejichž poslední počin "The Neverending Way of ORwarriOR" spatřilo světlo světa v roce 2010. Zveřejněný je obal, vytvořený umělcem s pseudonymem Metastazis. Na něm lze vidět znaky největších náboženství světa, jež jsou spojeny do jednoho. Album bude k dostání od 24. června v Evropě (v Americe o den později). K dostání bude limitovaná edice se třemi bonusovými skladbami a bonusovým DVD, nebo v limitované edici s 2LP a třemi bonusovými skladbami. V prodeji bude samozřejmě klasická i digitální verze.

V srpnu se Orphaned Land objeví jako účinkující na festivalu Brutal Assault. V rámci evropského turné od září do listopadu se pak objeví 1. října v Praze a 5. října na Slovensku.

Tracklist "All Is One":
01. All Is One
02. The Simple Man
03. Brother
04. Let the Truce Be Known
05. Through Fire and Water
06. Fail
07. Freedom
08. Shama'im
09. Ya Benaye
10. Our Own Messiah
11. Children
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mirekk mirekk | E-mail | 18. března 2020 v 11:11 | Reagovat

http://girlssnapshots.com - horke divky z vaseho okoli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama