close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Simone Simons čeká potomka

27. dubna 2013 v 18:27 | Ježura |  Music News
Simone Simons, zpěvačka nizozemské symphonic metalové kapely Epica, očekává, že na konci léta porodí svého prvního potomka. Otcem je její dlouholetý partner Oliver Palotai, klávesák Kamelot a Sons of Seasons. Z toho důvodu kapela plánuje pauzu v živém hraní, která začíná 1. červencem a Epica tedy nevystoupí na vizovickém festivalu Masters of Rock (11. - 14. 7.), kde ji nahradili žánrově spříznění Němci Xandria.

Podle oficiálního FB profilu kapely hodlá Epica strávit druhou polovinu roku prací na materiálu pro nové album, jehož vydání je naplánováno na příští rok. Krom toho se Epica chystá vydat DVD, které se natáčelo 23. března v Eindhovenu, a to na výročním koncertě Retrospect. Kapelu tehdy doprovodil sedmdesátičlenný symfonický orchestr a sbor, v publiku se sešli fanoušci z 45 zemí a celý koncert byl v HD kvalitě přenášen online prostřednictvím LiveMusicStage.

Epica vzkazuje: "Těšíme se, až se s vámi uvidíme na všech zbývajících letošních koncertech a příští rok se vrátíme s novým CD, silnější než kdy dřív!"

Poslední album "Requiem for the Indifferent" vydala Epica loni 9. března a to prostřednictvím labelu Nuclear Blast.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama