Novinky u Deathstars

29. dubna 2013 v 20:09 | Monsterfuck |  Music News
Švédové Deathstars přicházejí s několika novinkami ze svého tábora. Především se jedná o to, že kapela začne v červenci konečně nahrávat dlouho očekávaného následovníka desky "Night Electric Night" z roku 2009. Příliš informací o novince prozatím známo není, ale ví se, že natáčení proběhne ve studiu Bohus Sound v Kungälvu na jihu Švédska a produkci si rozdělí Emil Nödtveidt alias Nightmare Industries, kytarista Deathstars, a producent Roberto Laghi. Oba si tuto spolupráci vyzkoušeli již dříve na skladbách "Metal" a "Death Is Wasted on the Dead", které se objevily jako dříve nevydané položky na kompilaci "The Greatest Hits on Earth" z roku 2011.

"Je to jízda po těch nejextrémnějších klubech v pekle," komentuje novinku Nightmare Industries. "Je ostřejší, má svou hrubou stránku a je méně sladká než naše poslední řadovka, má temnější a zvrácenější melodie. Má ďábelský přístup, ale neotevře se najednou, přesto je svým temným klamným způsobem krásná."

Vokalista Andreas "Whiplasher Bernadotte" Bergh dodává: "Deathstars je pro nás dobrodružství. Jako kdyby to byl fenomén sám pro sebe, náš prostor pro vyjádření destrukce, pozlátek a temnoty. Novým materiálem jsme opravdu nadšení a vždy, když jdeme do studia, nemáme tušení, jaký bude výsledek. Mám tím na mysli, že máme obecnou představu, ale nikdy si nejsme na 100% jistí, jak bude výsledek vypadat, dokud nejsme hotovi a nemůžeme si sednout a poslechnout si to."

Další novinkou u Deathstars je odchod dosavadního druhého kytaristy Erica "Cat Casino" Bäckmana. Důvodem, proč skupinu opustil, je prý to, že se "chce soustředit na jiné věci ve svém životě". Samotný hudebník vzkazuje: "Byla to úžasná jízda, přeji kapele do budoucna co největší štěstí." Deathstars náhradu do sestavy nehledají a rozhodli se nadále pokračovat pouze ve čtyřech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama