Nové smlouvy Ensiferum a Thanatos

27. dubna 2013 v 16:19 | Stick |  Music News
>>> Loni vydali finští Ensiferum album "Unsung Heroes", jež bylo posledním počinem pro firmu Spinefarm Records. Nyní se upsali labelu Metal Blade Records, vedenému Brianem Slagelem. Přestože makají na nových písních, nové album hned tak nevyjde.

Baskytarista Sami Hinkka: "Rozhodně se těšíme na spolupráci s tak velkým a legendárním labelem, jakým je Metal Blade. Nové studiové album vyjde někdy na začátku roku 2015. Už jsme začali psát nové skladby a je zjevné, že nová deska bude dalším krokem vpřed pro Ensiferum. Teď když jsme spojili síly s Metal Blade, nás nic nemůže zastavit! Nové album otřese základy folk metalového žánru.

Taky bychom chtěli poděkovat Spinefarm Records za třináct let podpory, ale nastal čas posunout se trochu dál a postavit se čelem novým výzvám."

Přes léto budou Ensiferum koncertovat po Evropě a Jižní Americe, jako pokračování podpory prozatím poslední desky "Unsung Heroes". V České republice se opět objeví na festivalu Brutal Assault, který se odehraje ve dnech 7.-10. srpna v Josefově.

>>> Nizozemský death metal v podání Thanatos bude nyní vycháze pod značkou Century Media Records. Nástupce pátého alba "Justified Genocide" vyjde příští rok a zároveň jím kapela oslaví 30 let existence. Původně byla v plánu spolupráce na znovuvydání starších nahrávek.

Zpěvák a kytarista Stephan Gebédi: "Přestože už jsme na scéně spoustu let, jsme nadšení připojením k Century Media Records, což je jeden z nejlepších a nejdůležitějších současných metalových labelů. Nemůžeme se dočkat, až začneme pracovat na novém materiálu, naším záměrem je nahrát absolutní death/thrashové monstrum, shodující se s naším třicetiletým výročím v roce 2014! Pocházím z doby, kdy neexistovaly přísné hranice mezi thrash a death metalem, což vedlo k takovým peckám jako 'Darkness Descends' od Dark Angel a 'Seven Churches' od Possessed, a naší misí je přenést odkaz těchto alb do roku 2014 a ještě dál..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama