MEMORY REMAINS VII – Rockový klub Ponorka – Pardubice – 25.5.2013

30. dubna 2013 v 14:49 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
MEMORY REMAINS VII - Rockový klub Ponorka - Pardubice - 25.5.2013

V květnu vypukne již sedmé pokračování klasického mini-festivalu v pardubickém klubu Ponorka. Tentokrát je hlavním lákadlem legenda death metalu MASTER. V jejím středu stojí již bezmála 30 let Paul Speckmann, který je považován spolu s Chuckem Schuldinerem (DEATH) za zakladatele stylu zvaný death metal. Každý, kdo se kdy jen vzdáleně zajímal o kapely hrající smrtící kov, se musel s kapelou MASTER někdy setkat. Kapela se teprve nedávno vrátila z amerického turné k loňskému vynikajícímu albu The New Elite, které vysílá do světa jasný signál. MASTER jsou právě ve skvělé formě!

Ve velice příjemném prostředí legendárního pardubického klubu Ponorka doplní tyto death metalové rouhače místní vyznavači DYSANGELIUM, kteří rozvířili stojaté vody českého death metalového rybníku loňským albem Maniachrist. Old school death metal s přesahem do thrashe a občasným blackovým kořením je zárukou toho, že si na své přijde každý posluchač. Album bylo vysoko oceněno mnoha kritiky. Přijďte se přesvědčit, jak za to umí vzít v Pardubicích.

Death/grindoví řezníci z Litoměřic si říkají INBORNED LYCANTROPHY. Jestli jste připraveni na pořádnou pitvu, nezbývá vám nic jiného, než přijít a podpořit kapelu, která si již vysloužila ostruhy na českých death metalových pódiích. Asistovaná pitva může začít! Operační sál bude otevřen, skalpely nabroušeny a o tom, že tito páni doktoři dělají svoji práci dobře, nemůže snad nikdo pochybovat.

Výše uvedené smrtící trojici bude asistovat stejně zaměřený projekt MACERACE z Prostějova. Riff střídající riff a bicí dunící jako o život. Co si víc může fanoušek metalu přát? Snad jen pěknou ženu po svém boku. To ale přece nemusí být žádný problém, vezměte s sebou svoje manželky, paní, slečny i přítelkyně. I ony určitě rády ocení pořádný nářez. MACERACE je zárukou toho, že pod pódiem se bude pařit zběsile a divoce.

Máte rádi SLAYER? Pak by vás mohli pořádně nakopat brněnští WAR ENSEMBLE. Pokud máte někde doma ve skříni staré džínové bundy pošité nášivkami thrashovými legendami 80tých let, měli byste je vytáhnout na světlo boží! Zazní nejslavnější songy SLAYER! Sejdeme se pod pódiem a zažijeme spolu parádní mosh-pit, co říkáte? Nebo byste raději wall of death? Třeba i na ni dojde.

Čas: 19:00hod, 25.5.2013
Místo: RC Ponorka, Pardubice
Vstup: 150,- kč

info:

[tisková zpráva pořadatele]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama