Luca Turilli chystá nové album a nejen to

28. dubna 2013 v 18:35 | Ježura |  Music News
Italští symfonici Luca Turilli's Rhapsody se opět hlásí o slovo. Nedávno totiž oznámili, že nástupce loňské desky "Ascending to Infinity" spatří světlo světa v polovině roku 2014, a to opět pod křídly labelu Nuclear Blast. Produkci si i tentokrát zařídí Luca Turilli osobně a nahrávat se bude pod dohledem Sebastiana Roedera v Backyard Studios v německém Kemptenu.

Kytarista Dominique Leurquin k tomu dodává: "Po velkém úspěchu 'Acending to Infinity', za který budeme vždy vděčni našim podporovatelům a mezinárodnímu tisku, vyjde na světlo nový opus filmového metalu a úžasný a všetranný Alessandrův [Alessandro Conti - zpěv] hlas, sahající od nebeských a křišťálových výšek k dramatické síle a opernímu tenoru, opět překvapí spoustu lidí, zatímco bude malovat vzáceně nádherné hudební krajiny!"

Samotný Luca Turilli se pak trochu rozpovídal o svých ostatních plánech: "V posledních letech jsem neustále snil o rozjetí dalšího businessu ve spojitosti s kinematografií a dalšími významnými médii. Konečně jsme se rozhodnul do toho šlápnout a brzy představím svoji novou hudebně produkční společnost. Skrz ni budu nabízet své služby v oblasti aranží, přičemž se budu specializovat na tvorbu epických/orchestrálních aranží všech stylů, ale také budu fungovat jako skladatel a umělecký producent pro všechny druhy hudby (metal, rock, pop, klasická hudba, opera, folk atd.), a to především pro svět médií (TV, kinematografie, videohry atd.). Právě si vybírám špičkové partnery, kterým bych chtěl nabídnout své služby a rozšířit tak služby mojí společnosti do celosvětového měřítka. Více detailů o společnosti i albu bude brzy následovat!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama