Eths mají novou zpěvačku

4. dubna 2013 v 20:25 | Monsterfuck |  Music News
Francouzská metalcorová formace Eths oznámila jméno své nové zpěvačky, která v sestavě nahradí původní vokalistku Candice Clot, jež kapelu opustila v loňském roce. Až doposud skupině na živých vystoupeních vypomáhaly hned dvě dočasné zpěvačky, Virginie Goncalves (Kells) a Nelly Wood-Hasselhoff, nyní však Eths oznámili, že novou stálou členkou formace se stává jistá Rachel Aspe, která sbírala zkušenosti třeba v melodic death metalové skupině Dividead. Zajímavostí také je, že se v loňském roce mihla na televizních obrazovkách ve francouzské talentové soutěži, kde zpívala song "Emma-0" od Sybreed. Záznam jejího vystoupení si můžete pustit na konci novinky. Svůj koncertní debut s Eths si Rachel Aspe odbude 10. dubna v Lyonu ve Francii.

"Jsem opravdu pyšná, že budu součástí Eths. Roky jsem byla fanouškem kapely a je to pro mě čest, že teď budu zpívat písničky, které jsem tak dlouho poslouchala," řekla o svém přijetí samotná Rachel.

Zbytek Eths komentuje: "S radostí vítáme Rachel v kapele. Je to skvělá holka s úžasným hlasem! Děkujeme Virginii a Nelly za pomoc na pódiu v uplynulých měsících. Nyní se začíná psát nová kapitola kariéry Eths. Netřeba dodávat, že se těšíme, až vám Rachel představíme živě na koncertech."

Poslední deska Eths se jmenovala "III" a vyšla 6. dubna 2012 u firmy Season of Mist jako jewelcase CD, digipack CD a sběratelský box.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama