Control Human Delete - The Prime Mover

15. dubna 2013 v 22:26 | Monsterfuck |  Recenze
"The Prime Mover" je další deskou, na jejíž poslech jsem se v letošním roce těšil opravdu vydatně. Vzhledem k tomu, jak moc (ne)bohatou diskografii Holanďané Control Human Delete až doposud mají, je asi vcelku nasnadě, že je za tento stav zodpovědný jejich debut "Terminal World Perspective" z roku 2007, s nímž jsem svého času strávil poměrně velké množství času a popravdě jsem si jej tu a tam (vlastně ne úplně zřídka) pouštěl i v následujících letech až dodneška. Čekání na "The Prime Mover" bylo o to netrpělivější, čím více bylo jeho vydání odkládáno, na čemž pranic nezměnilo ani krátké EP "Construct the Road Through Space", jež kapela - možná snad právě k alespoň částečnému zmírnění netrpělivosti těch, kterým podobně jako mně "Terminal World Perspective" uhranulo - vydala před dvěma lety. Samotná druhá dlouhohrající deska, resp. její oficiální vydání, však již konečně klepe na dveře, tudíž se pojďme podívat, zdali bylo šestileté čekání oprávněné…

Asi to nemá cenu příliš prodlužovat, protože se většina z vás stejnak jako první podívala dolů na hodnocení, tudíž lze jít s pravdou ven ihned. Byť tahle větička asi bude znít jako jedno z největších recenzentských klišé, v případě "The Prime Mover" se dá opravdu bezpečně tvrdit, že se čekání vyplatilo, neboť novinka svého předchůdce přinejmenším dorovnává, ba v lecčems dokonce i překonává. A to je vzhledem k tomu, jak moc bylo "Terminal World Perspective" v době svého vydání návykovou záležitostí, vskutku potěšujícím zjištěním.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


[K recenzi poskytl: Aural Music / Code666]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Julius L Julius L | 18. dubna 2013 v 15:10

zožiera ma závist páni,kedze si ešte chvilu počkam ,kym to budem mat doma.debut milujem a z doteraz dvoch zverejnenych  skladieb som trocha sklamany.ale uvidim,v kontexte celeho albumu to bude ine.v kazdom pripade,spolu s Aborym,najocakavanejsia novinka pre mna.uz teraz nespavam.btw,vyborna recenzia. ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama