Soutěž s Metalshop.cz

25. března 2013 v 21:12 | Monsterfuck |  Soutěže
Ještě chvíli a pomalu budeme moct vyhlásit obchod Metalshop oficiálním dodavatelem oblečení našim čtenářům. Už počtvrté máte možnost si u nás zasoutěžit s Metalshopem o pár stovek peněz, za něž si budete moct pořídit nějakou tu proprietu z jeho naditých skladů. Jak je dobrým zvykem, i nyní jsme příslušnou částku o trošku navýšili, abyste měli slušnou motivaci - tentokrát hrajeme o celých 800 korun, což už je poměrně solidní peníz. Neváhejte tedy a zkuste svoje štěstí!

Změna je život - přesně v duchu tohoto hesla jsme změnili systém otázek, jimiž se musíte k výhře prokousat. Místo tří otázek tu máme jen jednu, ale zato bez možnosti výběru. Soutěžní otázka je tedy následující:

Jmenujte 3 libovolné kapely, které splňují obě následující podmínky:
- na Sicmaggot vyšla alespoň jedna recenze na jakékoliv jejich album
- Metalshop na svém webu nabízí alespoň jeden jakýkoliv jejich produkt

Jak vidno, není to nic extra těžkého, takových kapel jsme napočítali víc jak 60, takže byste se museli hodně snažit, abyste během pěti minut ve společnosti internetu nedali dohromady tři z nich. Zas tolik fištrónu k zodpovězení otázky tedy třeba není, nějaké to štěstí se vám však hodit bude, jelikož vám může výrazně pomoct ve slosování výsledků, které proběhne za týden. Soutěži odzvoní přesně ve 23:59 v neděli 31. března, výsledky pak vyhlásíme hned následující den na apríla... akorát je budeme myslet vážně.

Své odpovědi posílejte na emailovou adresu soutez@sicmaggot.cz! Ke zprávě - kromě vaší odpovědi, samozřejmě - připojte jen své jméno - další potřebné údaje si pak vyžádáme už jen od jednoho konkrétního člověka, který se stane výhercem oněch 800 Kč.

Na závěr už nám jen zbývá klasicky poděkovat obchodu Metalshop za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama