Obaly od A Pale Horse Named Death, Evile a Tristania

27. března 2013 v 19:36 | Stick |  Music News
>>> Americká kapela A Pale Horse Named Death, ve které se objevují členové pohřbených Type O Negative (především Sal Abruscato, bývalý bubeník, naposledy se objevil na albu "Bloody Kisses", naživo s nimi bubnuje John Kelly), vydá v květnu nové album "Lay My Soul to Waste". Konkrétně 21. května v severní Americe, 24. května v Německu, Švýcarsku a Rakousku a 27. května ve zbytku Evropy. Album vydává Steamhammer/SPV. Obal zpracoval výtvarník Sam Shearon, jenž dělal obálku i pro předchozí, dva roky starý počin "And Hell Will Follow Me".

Tracklist "Lay My Soul to Waste":
01. Lay My Soul to Waste
02. Shallow Grave
03. The Needle in You
04. In the Sleeping Death
05. Killer by Night
06. Growing Old
07. Dead of Winter
08. Devil Came with a Smile
09. Day of the Storm
10. DMSLT
11. Cold Dark Mourning

>>> "Skull" je jméno čtvrtého alba britských thrasherů Evile. Datum vydání bylo stanovené na 27. května, v Evropě jej vydají Earache Records a v Americe Century Media/Earache Records. Od předchozího počinu "Five Serpent's Teeth" uběhly dva roky. K nahrávání novinky v Parlour Studios v Ketteringu v Anglii byl opět přizván producent Russ Russell (Napalm Death, Dimmu Borgir). Obal nakreslil Eliran Kantor (Testament, Sodom, Hatebreed).

Zajímavostí je že kytarista Ol Drake se v nedávné době významně podílel na posledním albu německých velikánů Destruction, "Spiritual Genocide". Stejně tak si zahrál i na jejich předchozí řadovce "Day of Reckoning".

V roce 2009 Evile prodělali tragickou ztrátu, když zemřel baskytarista Mike Alexander, kterého skolila plicní embolie. Podílel se na prvních dvou deskách "Enter the Grave" a "Infected Nations" i na prvních demech a EPčkách. Náhradou za něj se ještě tentýž rok stal Joel Graham.

>>> Nové album připravují i Norové Tristania, jejichž sedmá studiová nahrávka ponese název "Darkest White". Vydána bude u Napalm Records 31. května. Produkce a mixu se ujal Christer André Cederberg. Albovou obálku svým uměním ověnčil - stejně jako v případě Evile - výtvarník Eliran Kantor.

Předchozí deska, která je nyní stará tři roky, nesla název "Rubicon" a byla prvním studiovým počinem s novou zpěvačkou Mary Demurtas, která nahradila dlouholetou ikonu skupiny, Vibeke Stene. S tou také Tristania zažívala největší úspěchy, především v roce 1998, kdy vyšel debut "Widow's Weed", a v roce 1999 s druhým albem "Beyond the Veil".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama