Novinky u Keep of Kalessin

31. března 2013 v 19:16 | Monsterfuck |  Music News
Norská kapela Keep of Kalessin se po čase opět připomíná, konkrétně za pomoci nového videoklipu "Introspection", který samozřejmě můžete zhlédnout na konci článku. V klipu ovšem nefiguruje dosavadní zpěvák Torbjørn "Thebon" Schei, který již podle všeho nadále není součástí skupiny. Keep of Kalessin svou sestavu zredukovali na trio, přičemž vokálů se ujal kytarista a hlavní mozek Arnt "Obsidian Claw" Grønbech. "Introspection" je první skladba Keep of Kalessin s Obsidianem za mikrofonem.

"Neslyšeli jsme o něm už pět měsíců. Odjel se svou přítelkyní do Jižní Afriky a od té doby jsme nedostali žádné zprávy nebo odpovědi na naše vzkazy," vysvětluje Obsidian, proč už Thebon není členem Keep of Kalessin. "Namísto čekání jsme museli jít dál, a tak jsem ve studiu začal zkoušet vokály sám, až mi došlo, že mají daleko k tomu být špatné. Vždy jsem byl hybnou silou kapely a přišlo mi lehčí se od nynějška sám ujmout vokálů, než Thebona nahrazovat někým dalším. Nejhorší na tom samozřejmě bude zvládat zpěv i kytaru živě, ale to je jen otázka cviku, vážně. Cítíme, že tohle je teď naše cesta a že skupina je silnější než kdy dřív!"

Po zveřejnění videoklipu "Introspection" a zprávy, že byl vyhozen, se světu ozval údajně zmizelý Thebon s následujícím prohlášením: "Neztratil jsem se v džungli, jen jsem na tři měsíce odjel studovat a relaxovat a během té doby se mi kapela nijak neozvala. Asi před týdnem jsem dostal vzkaz o schůzce skupiny, ale neodpověděl jsem, protože jsem byl přetížený jinými projekty a rozhodoval jsem se, jestli chci s Keep of Kalessin vůbec pokračovat.

Přečetl jsem si v tisku, že natočili novou hudbu a dokonce udělali i video a že mě veřejně vyhodili na Inferno festivalu [zde proběhla premiéra klipu - pozn. redakce]. To jasně dokazuje, že se o mně rozhodli už před nějakou dobou. Tento typ věrnosti a přátelství je přesně jedním z důvodů, proč jsem zvažoval svůj odchod ze skupiny už delší čas. Přeju jim vše nejlepší."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama