Ministry vydají další album

31. března 2013 v 15:24 | Monsterfuck |  Music News
Ačkoliv Al Jourgensen, hlavní postava industriálně metalové legendy Ministry, před šesti lety prohlašoval, že "The Last Sucker" bude poslední deska kapely, a přestože následující rok opravdu došlo k rozpadu, v roce 2011 došlo k obnově činnosti a následující rok vyšlo "definitivně poslední" album "Relapse". Jak ale vidno, ani tentokrát to zas tak moc definitivní nebylo, jelikož Ministry ohlásili vydání další dlouhohrající desky, která by se měla objevit letos v září. Bude se jmenovat "From Beer to Eternity" a podle slov samotného Ala Jourgensena by tentokrát měla být opravdu poslední...

Materiál pro "From Beer to Eternity" vznikl v prosinci loňského roku těsně před tím, než zemřel kytarista Mike Scaccia. Jourgensen pak skladby dokončil a za pomoci Sammyho D'Ambruosa (koprodukce) a Aarona Havilla (klávesy) nahrál během prvních tří měsíců letošního roku. "Kapela byla v jednom ohni! Bavili jsme se, přicházeli jsme se skvělými nápady a experimentovali se vším, s čím jsme chtěli" popisuje Jourgensen skladatelský proces a dále pokračuje: "Emočně to byl ten nejnáročnější projekt, na jakém jsem kdy pracoval, zároveň ale také nejuspokojivější. Mikey byl z těch songů nadšený, když na nich dělal, a já věřím, že se teď na nás sem dolů dívá a žere to, s čím jsme přišli."

Jourgensen dále ujišťuje, že půjde o poslední nahrávku kapely: "Mikey byl můj nejlepší kámoš na světě a bez něj nejsou Ministry. Věřím ale, že muzika, kterou jsme spolu natočili během posledních týdnů jeho života, musí být na jeho památku vydána. Po jeho pohřbu jsem se tedy zavřel do svého studia a vylepšil songy, které jsme nahráli, do podoby nejlepší a poslední desky Ministry, jakou kdy kdo uslyší. Bez Mikeyho nemůžu a nechci dál pokračovat. Takže ano, tohle bude poslední album Ministry."

Tracklist "From Beer to Eternity":
01. Hail to His Majesty
02. Punch in the Face
03. Permawar
04. Perfect Storm
05. Fairly Unbalanced
06. The Horror
07. Side FX Include Mikey's Middle Finger (T.V.4)
08. Lesson Unlearned
09. Thanx But No Thanx
10. Change of Luck
11. Enjoy the Silence

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama