Black Star Riders zveřejnili info o novém albu

8. března 2013 v 17:23 | Stick |  Music News
Pohrobci Thin Lizzy, kteří se před nějakou dobou rozhodli v odkazu Phila Lynotta pokračovat pod názvem Black Star Riders, prozradili, že jejich chystané album "All Hell Breaks Loose" vyjde v květnu na značce Nuclear Blast Entertainment. Sestavu tvoří zkušení veteráni rockové scény: Ricky Warwick (zpěv - The Almighty), Scott Gorham (kytary - původní člen Thin Lizzy), Damon Johnson (kytary - Alice Cooper), Marco Mendoza (basa - Blue Murder, Whitesnake, Lynch Mob) a bubeník Jimmy DeGrasso (Alice Cooper, Megadeth, David Lee Roth)

Konkrétní data vydání:
21. května - Japonsko
22. května - Švédsko
24. května - Německo, Rakousko, Švýcarsko, Finsko, Norsko
27. května - Velká Británie, Francie, Benelux, Polsko, Česká republika, Dánsko, Španělsko, Portugalsko, Maďarsko, Řecko
28. května - Spojené státy americké, Kanada, Itálie, Jižní Amerika

Jméno desky okomentoval zpěvák Ricky Warwick: "Díval jsem se na dokument o bombardérech 2. světové války a tohle jméno bylo na boku jednoho z letounů. Zapůsobilo to na mě a vystihuje zmatek, který mezi námi ve společnosti vládne. Posledních pár let byla divoká jízda, a když teď chystáme album, tenhle drsný titul shrnuje vše, o čem Black Star Riders jsou."

"All Hell Breaks Loose" se nahrávalo ve studiu The Cave v Kalifornii u věhlasného producenta Kevina Shirleyho (Led Zeppelin, všechny desky Iron Maiden od roku 2000, Aerosmith, Rush), album pak mixoval Bob Ludwig (Rush, Led Zeppelin, Jimi Hendrix) v Gateway Mastering Studios v americkém Portlandu.

Tracklist:
01. All Hell Breaks Loose
02. Bound for Glory
03. Kingdom of the Lost
04. Bloodshot
05. Kissin' the Ground
06. Hey Judas
07. Hoodoo Voodoo
08. Valley of the Stones
09. Someday Salvation
10. Before the War
11. Blues Ain't So Bad

Speciální edice bude obsahovat bonusovou skladbu "Right to Be Wrong" a DVD se záběry z natáčení. Zde se můžete mrknout na kolekci videí, rekapitulujících vznik alba. Prvního singlu se fanoušci dočkají již na konci března, ve stejný termín budou také zveřejněna nová data turné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama