Baroness přišli o dva členy

28. března 2013 v 15:55 | Stick |  Music News
Kapelu Baroness, kterou potkala minulý rok těžká nehoda autobusu při jejich turné po Anglii na podporu alba "Yellow & Green", opustili její dva členové. Příčinou se staly fyzické a psychické následky nehody. Odešli bubeník Allen Bickle a baskytarista Matt Maggioni. Zbývající dva členové John Baizley (kytara, vokály) a Peter Adams (kytara) však už za ně mají náhradníky, kteří s nimi odehrají živá vystoupení.

John Baizley: "Nic vás nepřipraví na setkání se smrtí. Je to jeden jediný moment, jen pro jednoho člověka. Věřte mi, nechcete to zažít. Autobusová nehoda na nás zanechala nesmazatelné následky, vnitřní i vnější, fyzické a mentální. Devět z nás tím prošlo a jdeme dál skrz totálně odlišnou, avšak blízkou zkušenost. Jsme k sobě všichni připoutáni traumatem, které, i přes všechny škody, bylo pro jednotlivce lepší zvládnout díky našemu poutu. Nikomu to nepřeju, nedokážu si představit projít si tím sám. (...) Všichni jsme zdraví. Tempo našeho zotavování se různí, na konci však budeme v pořádku. Baroness mají závazek vrátit se tam, kde skončili, a pokračovat v turné co nejdříve, tam kam patříme. To je to, co mě popohání v uzdravení.

Bohužel pro některé z nás, nehoda zanechala následky, které nedovolí hrát muziku a jezdit turné. Je smutné, že musím oznámit, že Matt Maggioni a Allen Bickle již nebudou pokračovat v turné s Baroness. Detaily jejich odchodu nejsou žádnou senzací; není mezi námi zlá krev. Ale detaily se k veřejnosti nedostanou, respektujme soukromí všech, kterých se to týká. (...) Některá zranění byla zkrátka příliš těžká, aby dovolila klukům pokračovat v práci pro Baroness. Nikdy bychom je nežádali, aby odešli. Do budoucna přejeme Allenovi i Mattovi to nejlepší."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama