Info o posledním albu Cathedral

22. února 2013 v 19:45 | Ježura |  Music News
Legendární britští doom metalisté Cathedral oznámili datum vydání svého posledního alba. Deska "The Last Spire", na jejíž produkci se podíleli Lee Dorrian a Garry Jennings, kterým asistoval Jaime Gomez Arellano, vyjde 29. dubna a na pulty obchodů se dostane skrze distribuční síť labelu Rise Above Records. Tracklist je k nahlédnutí níže.

Lee Dorrian říká o nové desce toto: "Co se mě osobně týče, na tohle album jsem čekal od našeho prvního [debut 'Forest of Equilibrium' z roku 1991 - pozn. redakce]. V jistých ohledech je to skoro jako bychom natočili naše druhé album. Ve skutečnosti jsme nahráli mnohem více materiálu, ale rozhodli jsme se spoustu skladeb obětovat, aby bylo album celkově soudržnější a úplné ve svém nihilismu.

Nemám rád happy endy, nikdy jsem neměl. Tolik dobrých filmů zruinoval jejich happy end a já nechtěl, aby to byl i případ Cathedral. Mým snem bylo dokončit to a neporušit přitom kruh."

Cathedral nedávno uvolnili po třech letech první nový materiál, učinili tak prostředníctvím magazínu Decibel, a to jen v edici Decibel Flexi Series pro předplatitele. Skladba "Vengeance of the Blind Dead" vyšla v únorovém čísle a k poslechu je rovněž na SoundCloud profilu Decibelu.

Tracklist "The Last Spire":
01. Entrance to Hell
02. Pallbearer
03. Cathedral of the Damned
04. Tower of Silence
05. Infestation of Grey Death
06. An Observation
07. The Last Laugh
08. This Body, Thy Tomb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama