Delain a Edenbridge podepsali smlouvy

25. února 2013 v 10:53 | Monsterfuck |  Music News
>>> Holandská skupina Delain se stala dalším přírůstkem ve stáji rakouského labelu Napalm Records - obě strany nedávno podepsaly celosvětový kontrakt. Skupina říká: "Velmi se těšíme na spolupráci s Napam Records. Tohle je pro nás perfektní firma, tato spolupráce nám umožní růst a dostat se k fanouškům."

Svou trošku do mlýna si přisadil i Thomas Caser, jeden z čelních představitelů Napalm Records: "Kapele fandím a sleduju ji už od jejího začátku, takže jsem osobně extrémně pyšný, že nyní Delain součástí naší soupisky. Skupina sdílí naši vizi a společně dostaneme Delain na vrchol!"

Předcházející album Delain se jmenovalo "We Are the Others" a vyšlo 1. června loňského roku u Roadrunner Records jako CD a limitované digipack CD. LP edice se objevila pod křídly firmy Music on Vinyl.

>>> Novou smlouvu mají i žánrově ne zas tak vzdálení Edenbridge, kteří ovšem podepsali s vydavatelsvím SPV/Steamhammer. To se postará o vypuštění chystané novinky "The Bonding". Počin vyjde 21. června v Německu, 24. ve zbytku Evropy a 2. července v Severní Americe jako CD, limitovaná CD edice v malé knížce, barevné LP a download.

"Jsme extrémně šťastní a pyšní, že jsme součástí rodiny SPV," říká kytarista Lanvall. "Po pár měsících schůzek nám připadá, že název našeho nového alba, 'The Bonding' ['Propojení' - pozn. redakce], skvěle pasuje k našemu novému domovu. Naši fanoušci by měli očekávat desku plnou emotivní a silné hudby a mystický artwork, který bude spojen s poselstvím alba."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama