Pět nových videoklipů

8. února 2013 v 17:41 | Stick / Monsterfuck |  Music News
>>> Nové video mají norští šílenci Kvelertak. Je k jejich nejnovějšímu singlu s názvem "Bruane Brenn". Režíroval jej Stian Kristiansen, podívat se na něj můžete zde. Jejich druhé album "Meir" vyjde 26. března. Zároveň bude album debutem u společnosti Roadrunner Records (jen ve Skandinávii vyjde pod Sony Music). Od předchozího počinu "Kvelertak" uběhly již tři roky.

Tracklist "Meir":
01. Åpenbaring
02. Spring fra livet
03. Trepan
04. Bruane brenn
05. Evig vandrar
06. Snilepisk
07. Månelyst
08. Nekrokosmos
09. Undertro
10. Tordenbrak
11. Kvelertak

>>> Nizozemští symfoničtí black metalisté Carach Angren natočili nový videoklip. Pochází z jejich posledního alba "Where The Corpses Sink Forever" (vyšlo 18. května 2012 u Season of Mist) a nese název "The Funerary Dirge of a Violinist". Produkci a režii si na svá bedra vzal B.J. Harring ze společnosti After Hour Films.

Kapela k videu říká: "Jsme hrdí, že vám můžeme představit oficiální video k 'The Funerary Dirge of a Violinist'. Režisér a producent B.J. Harring a jeho tým z After Hour Films odvedly skutečně podivuhodnou práci při vyprávění příběhu houslisty skrz neskutečné vizuály, které 100% odpovídají zaměření Carach Angren."


>>> Uznávaný britský hudebník a producent Steven Wilson vydá své nové album s názvem "The Raven That Refused to Sing (and Other Stories)" 25. února a nyní na jeho podporu zveřejňuje videoklip ke skladbě "The Raven That Refused to Sing". Podívat se můžete na tomto odkazu.

>>> Novým kouskem do již tak početné videoklipové rodiny přispívají rovněž Švédové Cult od Luna, kteří ze své velmi kladně přijaté novinky "Vertikal" vybrali pro vizuální zpracování kompozici "Passing Through". Natáčelo se s režisérem Markusem Lundqvistem v mrazivých podmínkách v bývalé nemocnici pro mentálně nemocné lidi, která byla svého času největší svého druhu ve Švédsku. Výsledek je následující:


>>> Novým videoklipem příspívá rovněž death/black metalová formace Symphony of Symbols z Maďarska. Ze svého loňského počinu "Stupefying Beliefs" zfilmovala písničku s názvem "The Things That Only the Magus Knows". Prý jde o "nejdelší a nejkomplexnější kus alba".

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama