Progress rockoví Švédi PAIN OF SALVATION zavítají spolu s ANNEKE VAN GIERSBERGEN a islandskou bandou ÁRSTÍDIR na jaře do PRAHY!

26. ledna 2013 v 17:46 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
Progress rockoví Švédi PAIN OF SALVATION zavítají spolu s ANNEKE VAN GIERSBERGEN a islandskou bandou ÁRSTÍDIR na jaře do PRAHY!

5. 4. 2013 20:00 PRAHA, Nová Chmelnice

PAIN OF SALVATION patří mezi nejprogresivnější rockové kapely současnosti. Hlavním mozkem kapely, zakladatelem, textařem, kytaristou a zpěvákem je Daniel Gildenlöw, kterému se projekt kapely zrodil v hlavě již v roce 1984, když mu bylo 11 let! Jejich hudební tvorba je charakterizována silným zvukem s významnou kytarou a širokým hlasovým rozsahem. Náhlé přepínání mezi tvrdými a klidnými pasážemi a vydařené experimentování s rytmem a emocemi a koncepční alba věnovaná sociálním, náboženským, politickým, zkrátka lidským tématům, která donutí posluchače zamyslet se nad společností a vytvořit si svůj vlastní pohled na ni, to jsou nezaměnitelní PAIN OF SALVATION, kteří zavítají již 5. 4. 2013 do PRAHY, klubu Nová Chmelnice!

Spolu s nimi se zde představí také půvabná a sympatická holandská zpěvačka ANNEKE VAN GIERSBERGEN, která se po svém odchodu z kapely The Gathering v roce 2007 věnuje velmi úspěšně své sólo tvorbě a spolupráci na projektech dalších muzikantů jako jsou např. Ayreon, Napalm Death, Novembers Doom, Moonspell, Devin Townsend, Anathema či Within Temptation. Její aktuální deska se jmenuje "Everything is Changing" a ANNEKE zde chystá velmi zvláštní, akustické provedení své tvorby! Objevte její kouzlo i vy v PRAZE.

Třetí kapelou, která se zde představí, jsou islandští ÁRSTÍDIR, akustická kapela postavená na hlasech, barytonových kytarách, virtuosním pianu a strunných nástrojích.

Bude to magický večer - pátek 5. dubna 2013 - PRAHA, Nová Chmelnice. Přijďte!

Předprodej vstupenek byl právě zahájen!

Vstupenky za super zaváděcí cenu platnou do 31. 1. 2013, jsou k dostání na www.mastersofrock.cz a ve všech obvyklých předprodejích!

[tisková zpráva pořadatele]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama