Info o novinkách Crest of Darkness, Neaera a Todtgelichter

11. ledna 2013 v 13:20 | Monsterfuck |  Music News
>>> Norští black metalisté Crest of Darkness zveřejnili informace o své dlouho odkládané šesté desce, která naváže na počin "Give Us the Power to Do Your Evil". Novinka, která se bude jmenovat "In the Presence of Death", konečně vyjde 25. února u My Kingdom Music. Label slibuje "nejpropracovanější, nejextrémnější a nejintenzivnější" nahrávku, která prý "plně demonstruje, že jsou Crest of Darkness mistři ve svém žánru jak ve skládání, tak v muzikanství".

Tracklist "In the Presence of Death":
01. Intro
02. In the Presence of Death
03. Demon Child
04. Redemption
05. The Priest from Hell
06. Welcome to My Funeral
07. Womb of the Wolf
08. Vampire Dreams
09. From the Dead
10. The Day Before She Died

>>> Informativní nášup pokračuje u Němců Neaera, jejichž šestá řadovka dostala jméno "Ours Is the Storm". Firma Metal Blade Records datum vydání stanovila na 1. března v německy mluvících zemích, 4. března ve zbytku Evropy a 5. března v Severní Americe.

Album bylo nahráno ve studiu Chemical Burn pod taktovkou Alexandra Dietze, kytaristy Heaven Shall Burn, který Neaera pomáhal už s počinem "Omnicide - Creation Unleashed" z roku 2009. O mix se pak postaral vyhlášený Tue Madsen (Dark Tranquillity, Kataklysm, Moonspell, The Agonist).

"Tahle nahrávka je jedna z nejotevřenějších a nejvšestrannějších, které jsme kdy udělali," tvrdí samotná kapela. "Vždy chceme vyzkoušet sami sebe a pokaždé vám dát něco nového. Objeví se zde několik překvapení. Jsme přesvědčeni, že se vám výsledek našeho snažení bude líbit."

První ukázku v podobě titulního songu "Our Is the Storm" si můžete pustit na YouTube.

Tracklist "Ours Is the Storm":
01. The Deafening
02. Ours Is the Storm
03. Decolonize the Mind
04. Through Treacherous Flames
05. Ascend to Chaos
06. Walk with Fire
07. My Night Is Starless
08. Black Tomb
09. Between Us and Annihilation
10. Slaying the Wolf Within
11. Back to the Soul
12. Guardian of Ashes

>>> Poslední nerozlučnou dvojku tracklist+obal zveřejňují avantgardně black metaloví Němci Todtgelichter, jejichž čtvrtá dlouhohrající deska se bude jmenovat "Apnoe". Přesné datum jejího vydání ještě není známo, nicméně by se tak mělo stát někdy na přelomu března a dubna pod značkou Code666/Aural Music.

Todtgelichter slibují, že se "Apnoe", které naváže na ceněný počin "Angst" z roku 2010, objeví hned v několika formátech, nicméně další podrobnosti ještě nejsou známy. Co ovšem známé je, to jsou hosté, kteří se na desce představí - jde o Daniela Brennare (Lake of Tears) ve skladbě "Beyond Silence" a Allena B. Konstanze (The Vision Bleak) v "Tiefer Fall".

Tracklist "Apnoe":
01. Embers
02. Lights of Highways
03. Beyond Silence
04. Kollision
05. Tiefer Fall
06. Expectations
07. Soil
08. Torn
09. Until It All Begins
10. Odem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama