Hledáme posily

20. ledna 2013 v 14:33 | Monsterfuck |  Blog News
Opět nastal čas, kdy bychom potřebovali rozšířit naše stávající redakční řady. Nejedná se o nic složitého - stačí jen umět trochu psát, mít zájem a ozvat se nám na redakční email redakce@sicmaggot.cz, kde se dozvíte další podrobnosti. Vaše žánrové zaměření je víceméně jedno, musí jít pouze o nějaký druh metalu či rocku, což je asi vcelku logické; rubriky, do nichž byste případně přispívali, jsou rovněž čistě na vašem rozhodnutí, pokud byste přišli s novou rubrikou, také není žádný problém, iniciativě meze neklademe. Čím větší aktivita, tím samozřejmě budeme radši, ale je to čistě na vás, kolik času budete schopni a ochotni věnovat. Jediné podmínky, které bychom měli, jsou vcelku jasné a jsou následující:

  • Slušný psaný projev (to snad není třeba dále komentovat)
  • Nadšení a výdrž (máme zájem spíše o dlouhodobější spolupráci)
  • Spolehlivost (k tomu snad také není co dodat)

A co na oplátku můžeme nabídnout my vám? Jaké mají redaktoři výhody? Nebudeme chodit kolem horké kaše a řekneme narovinu to, co vás zajímá především - ano, sem tam dostaneme nějaký ten nosič na recenzi nebo akreditaci a ano, pokud se stanete redaktory, také budete mít tu možnost. Kromě toho předpokládáme, že by vás psaní mělo bavit, takže lze svým způsobem brát za výhodu jednoduše možnost prezentovat svůj názor.

Pokud byste tedy měli zájem, nebo se jen potřebovali zeptat na další podrobnosti, stačí se ozvat na již jednou zmiňovaný email redakce@sicmaggot.cz. Na závěr by se slušelo dodat, že věk, pohlaví i místo bydliště jsou v podstatě vedlejší, vlastní psaný projev je přednější Usmívající se

P.S.: Pokud budete mít rovnou po ruce nějakou ukázku psaného projevu, bylo by to super Mrkající

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama