Brian "Head" Welch si opět zahraje s KoRn

29. ledna 2013 v 17:11 | Monsterfuck |  Music News
Fanoušci nu-metalové veličiny KoRn už drahně let doufají v návrat původního kytaristy Briana "Heada" Welche do kapely, což se sice nekoná, přesto mohou být příznivci alespoň částečně uspokojeni, protože si Head se svými bývalými parťáky zahraje na několika plánovaných vystoupení. Po loňském festivalu Carolina Rebellion v Severní Karolíně v USA, kde se Head objevil po boku KoRn vůbec poprvé po mnoha letech, byly na letošní léto potvrzeny další koncerty, kde se kytarista ke KoRn připojí. Tentokrát už však nepůjde jen o jednu skladbu, nýbrž o kompletní vystoupení. Pro našince jsou nejzajímavější dvě data v Německu na spřízněných mamutích festival Rock am Ring a Rock im Park v červnu; kromě nich jsou dále potvrzeny festivaly Download ve Velké Británii (červen) a Rock on the Range v USA (květen).

Samotný Brian "Head" Welch dále prohlásil, že další spolupráce mezi ním a KoRn rozhodně není vyloučena. Podle jeho slov je teoreticky reálné společné turné po Spojených státech amerických a také jeho přispění na nové album KoRn, které kapela aktuálně chystá. Bubeník Ray Luzier kromě toho v jednom rozhovoru prozradil, že tuto desku, která se stane nástupcem kontroverzně přijatého experimentálního počinu "The Path of Totality" z roku 2011, bude produkovat Don Gilmore (Bullet for My Valentine, Linkin Park, Lacuna Coil). Novinka by se již podle prvotních informací měla obejít bez experimentů s elektronickou hudbou.

Co se týče aktivit samotného Heada, nedávno vyšel dlouhohrající debut jeho nové kapele Love and Death pod názvem "Between Here & Lost". Aktuálně bylo na podporu nahrávky zveřejněno další video, tentokrát k písničce "The Abandoning". Podívat se na něj můžete tady:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama