Black Veil Brides - Wretched and Divine: The Story of the Wild Ones

12. ledna 2013 v 21:10 | Monsterfuck |  Recenze
Pokud by se hlasovalo o v současnosti nejvíce nenáviděnou kapelu tvrdé (berte s rezervou) hudby, Američané Black Veil Brides by rozhodně patřili mezi největší favority. Svou velmi jednoduchou a dost hloupoučkou muzikou, záměrně stravitelnou pro co největší počet lidí, sami sebe pasovali do jakéhosi Justina Biebera rocku, a to i co do úspěchu, byť pochopitelně úměrně zmenšeném s ohledem na žánr - ačkoliv by se mohlo zdát, že snad není člověk, který by tu kapelu měl rád, naopak to vypadá, že ji všichni nesnášejí, prodává se velice dobře. Zatímco například mnohé legendy evropského metalu v zámoří prodají sotva 500 kusů své novinky, Black Veil Brides se již od svého debutu "We Stitch These Wounds" objevují na velice slušných pozicích v tamním žebříčku prodejnosti. Jen blázen by si myslel, že tomu s letošní novinkou "Wretched and Divine: The Story of the Wild Ones", jejíž první prodejní čísla ještě nejsou známa, bude jinak. Zaslouží si to však deska hudebně? Inu… tak nějak ne…

Velkým tématem ohledně Black Veil Brides, obzvláště v táboře jejich zarytých odpůrců, je vzhled hudebníků, který je… ano, opravdu odpudivý; nelze se divit, že už jen z tohoto důvodu skupina mnohým leží v žaludku. Jasně, tři čtvrtiny metalových kapel na fotkách vypadají jak banda teploušů, ale Black Veil Brides dokázali dát slovnímu spojení "vypadat jak homouš" zcela nový rozměr. Nicméně už jen tím, že dokázali v roce, jaký se zrovna píše, trumfnout i nejkultovnější fotky Mötley Crüe nebo Manowar, se zcela jistě zapíšou do hudební historie. Nutno ovšem dodat, že oproti fotkám k minulým albům vypadají chlapci v éře "Wretched and Divine: The Story of the Wild Ones" ještě relativně normálně...

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blackfang Blackfang | 12. ledna 2013 v 22:38

Ano ano, klystýr! :D

2 Martina Martina | E-mail | 23. ledna 2013 v 21:13

Chápu, že každý má jiný názor, ale pokud je odsuzuješ jen podle poslední desky, tak tě chápu. Já jsem jejich krevní skupina a takzvaná členka(resp. voják) "BVB Army". Z nového CD jsem byla dost zklamaná, protože je tam hodně efektů, které k téhle hudbě opravdu nepatří.. Ale kdyby sis poslechl jejich druhé album: Set the world on fire, tak bys možná změnil názor.. Podle mě jejich nejlepší album, protože první se mi zdá dost neprofesionálně nahrané.. ;) Mimo jiné se mi dost líbí zpěvákům (Andyho) hlas, který na téhle desce (díky všelijakým efektům) úplně zanikl.. ;) Takže jak už jsem řekla.. Respektuji tvůj názor po poslechu téhle nové desky.. Ale zkus si poslechnout druhé album (Set the world on fire).. možná ten názor trošičku změníš.. :) Ale možná to neni až tak špatný, protože aspoň maji nějakou novou věc.. Něco, co před tím nedělali a můžou se poučit z chyb... :) BVB mam ráda, i když poslouchám kapely trošku "starší", př. Edguy, Iron Maiden, Avantasia, Metallica, Megadeth, Arakain, atd.
Haha.. možná si teď řekneš, co jsem to za "krávu", když poslouchám tohle a do toho ještě BVB.. Ale co s tím udělám? Nic.. Nemůžu za to, že jejich hudba se mi líbí a že nemám stejný názor jako většina "metalistů". (Ale co si budem povídat.. třeba právě každý metalista potají poslouchá BVB, ale jen se to bojí říct a radši je odsuzuje jen, aby si z něj ostatní nedělali srandu, ale to je věc názoru) :)
PS: Od BVB doporučuji skladby: Set the world on fire, Ritual, Savior, New Religion, Fallen Angels.. :)

3 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 23. ledna 2013 v 21:36

A já už myslel, že se žádný nesouhlasný komentář neobjeví... ale fakt si cením toho, že má tvůj koment hlavu a patu a je bez nadávek, jak se většinou děje, když má člověk tu drzost nepochválit něčí oblíbenou kapelu...

Ohledně předchozích alb jsem měl tu čest s pár singlovkami, na jejichž základě si dovolím usuzovat, že další poslech cenu nemá. Jestli se někdy budu hodně nudit a nebudu vědět, do čeho píchnout, možná to  ze srandy zkusím, ale vzhledem k tomu, že jsem poněkud zaměstnaný člověk, se to asi nestane.

Jestli se to tobě líbí, tak samozřejmě nic proti tomu, tím líp pro tebe. Nevidím důvod, proč bych měl někomu nadávat do krav, když se mu líbí skupina, která mně přijde špatná. To už dávno nemám zapotřebí...

Jinak já jako správný tvrdý a ortodoxní metalista poslouchám například Madonnu, Rihannu (a mnohem víc rádiového popu), disko z 80. let, spoustu elektroniky a tuny další extrémně tvrdé muziky, říct se to nebojím. Black Veil Brides dostali nízké hodnocení opravdu jen z toho důvodu, že se mi to subjektivně hodně nelíbí.

4 Martina Martina | 24. ledna 2013 v 12:21

Je jasný, že každý má svůj názor a ne každýmu se všechno líbí... :D na nadávky k BVB už jsem si zvykla, protože mě s tím pořád se*e bratr.. :D Jediný, co mi vadí je, když je někdo odsuzuje, když je v životě neslyšel.. Ale když sis je poslechl, tak tvůj názor respektuji.. :)

5 VevuBVB VevuBVB | 26. ledna 2013 v 8:34

Já osobně mám BVB ráda :) Ale každýho věc co poslouchá :) Jinak teda narozdíl třeba od Martiny (nic proti ;)) mě se líbí všechna jejich alba :) Přiznávám,že mi není jedno když BVB někdo uráží,ale jak už jsem řekla,každýho věc co poslouchá :) Ano patřím k těm "jebnutým" fanouškům,patřím do BVB army! :) A jsem na to zatraceně hrdá! ;) :)

6 Terka Terka | 2. dubna 2013 v 13:39

[5]: moc hezky si to napsala :-)

7 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 2. dubna 2013 v 14:11

Samý fanynky... má vůbec tahle kapela nějaký fanoušky? :D

8 Martin Martin | 24. května 2013 v 21:12

[7]: Jsem fanoušek a já je poslouchám už od alba Set The World On Fire, které mě vlastně oslovilo jenom pár písněmi, protože je dost jednoduché, ale postupem času jsem se k tomu doposlouchal, naopak jejich nové album mě chytlo hned akorát mě bude vadit ten scream, který na novém albu není.

9 Itaai Itaai | Web | 18. července 2013 v 20:53

Do BVB som dosť zamilovaná, ale ten najnovší album doslova nenávidím. A priznám to hociktorému z BVB Army do očí, je to proste tak (ale zase je to len môj názor).
Podľa mňa najlepší album bol jednoznačne We stitch these wounds, z jednoduchého dôvodu - po prvé, Andy nebol taký namyslený ako je teraz (myslím si) a po druhé, bolo tam oveľa viac screamu (na ktorom som závislá) a to tú hudbu dosť ovplyvňuje.
K tomu maľovaniu. Mne to nevadí a veľmi sa mi to páči, lenže ja som zvyknutá už od J-rockerov, k nim to proste patrí a na Brajdoch mi to tiež vôbec neprekáža (maľujú sa lepšie ako ja).
S tvojou recenziou čo sa týka samotného albumu W&D by som aj súhlasila, ale nepáči sa mi, ako hovoríš o hudobníkoch - sú na tom veľmi dobre (aspoň teda ja by som to tak určite nezahrala, myslím, že ani ty) a vidno na nich, že to robia pre hudbu...možno to nie je nejaké veľmi originálne (pripomínajú veľmi Iron Maiden a Halloween), ale v dnešnej situácii je originalitu nájsť trošku ťažšie.
Neviem, čo si si od BVB vypočul, ale určite je blbé posudzovať ich podľa nejakých posledných vecičiek. Ani album Set the world on fire nie je taký dobrý (je však výborný oproti W&D), ako môj vyššie zmienený WSTW. Najlepšia pesnička od Brajdov je určite Knives and Pens, lenže tú už veľa najnovších "superrockerských (nie to ešte metalových) fanúšiek" ani nepozná, len In the End (a samozrejme Andyho, toho poznajú aj Jednosmerky).
Toto je môj názor (ako na tvoju recenziu, tak na BVB), samozrejme, ten tvoj rešpektujem. Ale nebola by som to ja, keby som ti to neokecala.

10 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 18. července 2013 v 21:27

[9]: Předně díky za názor, jsem rád, když se někdo k albu nebo samotné recenzi vyjádří, ať už souhlasí, nebo ne. Ohledně poznámky k recenzi... dokonce jsem si to celé po sobě přečetl, protože už si vážně nepamatuji, co přesně jsem psal před půl rokem, ale nikde jsem tam nenašel, že bych tvrdil, že jsou to špatní hudebníci. Čistě instrumentálně na tom můžou být skvěle, to nikdo nepopírá, akorát k čemu to je, když hrají hudbu, která je špatná sama o sobě? Svoje nástroje asi ovládají dobře, ale složit na ně kvalitní muziku už je jiná věc...

Přirovnání k Helloween a především Iron Maiden mi přijde hodně odvážné, ale když to tam někdo slyší...

Co se originality týče... je určitě pravda, že BVB moc originální nejsou, a taky je pravda, že dneska je obtížné najít originální hudbu, což ovšem v žádném případě neznamená, že by se tím pádem měla začít brát na milost nebo dokonce uctívat ta neoriginální (byť se tak bohužel děje). Pořád existují opravdu unikátní skupiny, jen to chce hledat do hloubky, protože takové věci jsou většinou ukryté na úplném okraji scény, která není pod dohledem velkých firem, rádií, žebříčků a prodejních čísel...

Jinak si neodpustím poznámku - asi jsem už ze staré školy, ale když se řekne "Brajdi", tak si tedy představím My Dying Bride a nikoho jiného :)

11 Pavel Pavel | 18. července 2013 v 22:47

Po přečtení této "recenze" jestli se tomu tak dá teda říct. Jsem měl dosti rozpoluplné pocity o tom zda tohle mám  vůbec číst do konce. Chápu, že jsme v době kdy převládá svoboda slova, ale autor tohoto
paskvilu by si mohl pro příště aspoň promyslet v hlavě co vlastně chce říct. Většina vulgarismů mi utvrdila intelekt danného "recenzenta". Hudba se nemusí líbit každému, ale nazývat jí přímo sračkou, nebo kupou hnoje na dně atd. Je dosti směšné. Nicméně tento paskvil co byl vypuzen je pouze práce blogera a díkybohu nebude brána jako plnohodnotná recenze. Já sám bych kapele dal 6 z 10. Ano slyšel jsem lepší ale i o dost horší kapely.

12 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 19. července 2013 v 0:17

[11]: Ano, kvalita recenze se vždy posuzuje podle toho, zdali vyšla na stránce s příponou .cz nebo .blog.cz

6/10 je album nadprůměrné. To tohle není ani náhodou. Ohledně označení "sračka" (a dalších podobných)... rádi nazýváme věci pravými jmény (ze svého čistě subjektivního a samozřejmě velice neprofesionálního pohledu).

13 Pavel Pavel | 19. července 2013 v 10:54

Netvrdil jsem, že kvalita recenze se hodnotí podle toho na které stránce byla napsána. Jen jsem tím chtěl říct, že tato recenze se jinam jak na blog nehodí. Recenze má být sice subjektivní, ale v rámci slušného projevu. Nechtěl jsem vás nějak urazit, jen jsem vyjádřil svůj názor stejně jako vy. Jen by mne ale velmi zajímalo za co přesně si tato kapela za sloužila tak tragické hodnocení. Podle vašeho hodnocení ta kapela není schopná ničeho. Přitom hrát umí, zpěvák má taky hlas né přímo urážející. Takové hodnocení co jste dal bych typoval spíš pro kapelu, která není schopná ničeho. Je zcestné zda mají špatné texty nebo ne. Znám kapely, které po textové a hodební stránce jsou o dost níže.

14 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 19. července 2013 v 11:49

A kdyby čistě teoreticky úplně stejný text vyšel třeba na vlastním webu, co by se tím změnilo? Když teda pominu, že ani nefungujeme jako nějaký blog v tom smyslu, co si pod tím většina lidí představí, ale jako klasický webzine, jen na blogovém hostingu...

Ohledně toho, za co si kapela vysloužila tak špatnou známku... jak už jsem někde výše v nějakém komentáři řekl, oni určitě hrát i zpívat umí, to jim rozhodně nikdo neupírá, ale instrumentální výkony prostě nejsou předmětem hodnocení, to je možné tak u nějakého technical death metalu nebo instrumentálních progresivních kapel, jejichž muzika je postavena čistě na technice a instrumentální zručnosti, což při vší úctě není tenhle případ ani náhodou. Hodnotila se kvalita hudby, která - a ano, je to čistě ze subjektivního pohledu jednoho konkrétního člověka, stejně jako v každé jiné recenzi - špatná. Já samozřejmě nemám tušení, jakou hudbu máte v oblibě vy a jaké na ni máte nároky, ale třeba já mám rád muziku opravdu náročnou na poslech, takže mě podobná rádiová rychlokvaška ze židle vážně nezvedne.

Co se týče textů... zcestné to v žádném případně rozhodně není. Hudební dílo = hudba, texty, grafika, všechno dohromady. Když je nějaká složka o ničem odnese to celý celek. Ale to jsme opět u toho, jak kdo muziku vnímá a co od ní očekává... podle mě by hudba měla něco vyjadřovat, k čemuž mj. slouží právě texty...

Jinak i já znám mnohem horší hudbu než BVB, bohužel. Ale to, že existuje něco ještě horšího, vážně není argument, díky němuž by se něco mělo chválit.

15 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 19. července 2013 v 11:51

Jinak bych ještě dodal, že je to samozřejmě v pořádku, když s tím názorem v recenzi někdo nesouhlasí, i o tom je, takže jsem rád, když někdo ten svůj pohled vyjádří a je o čem diskutovat...

16 Pavel Pavel | 19. července 2013 v 12:13

Dám příklad. Sám jsem býval recenzent (herního průmyslu) portál nebudu uvádět. Kdybych si tam dovolil něco nazvat "sračkou" redakce by mne samotnou recenzi buďto smazala nebo by mně jí nechala upravit. Nevím podle jakého měřítka se hodnotí hudební průmysl, ale u nás se to hodnotí podle příběhu, grafiky, hratelnosti atd. Tedy i kdyby to byla sebehorší hra tyto faktory by jí udrželi aspoň na tom 5z1Q. Proto jsem právěže psal 6z10. Hodnotil jsem zpěv instrumental a text. Proto je to nadprůměr což už v mém průmyslu je hodně špatný. Přišlo mi hodně nelogické dát 2.5z10. Protože co jiné horší kapely? Ty by šly do mínusu?

Já třeba BVB poslouchám a líbí se mi to. Neříkám, že jsem znalec hudby to opravdu ne. O hudbě si myslím, že víte stoprocentě víc.

Jinak poslouchám Bullet for my Valentines, Dead by April, Iron Maiden, Metallica. To abyste si udělal menší obrázek o mém v kusu. Já to z hudební branže posoudit neumím. Nejsem profesionál a nevadí mi to :-)

17 DevilDan DevilDan | 19. července 2013 v 14:33

Problém kapely Black Veil Brides je v tom, že se moc dala na cestu komerční hudby. Ono se není čemu divit, když jí dneska poslouchají 12ti leté holčičky, kterým se líbí, jak vypadá frontman kapely Andy Biersack.
Popravdě ano,  W&D je jejich zatím album nejhorší s tím souhlasím, ale myslím, že je blbost hodnotit kapelu podle jednoho alba a vzhledu.
Ano, vzhled se mi taky moc nelíbí, protože všem dříve připomínal emo styl a dneska se z nich (nebo co sleduji alespoň z Andyho) takovej ten typickej šamponek bez originality, ale to je jeho věc.
Když si srovnám všechny jejich doposud vydaná alba, tak ano, ta kapela má za sebou kus cesty a první album bylo (i díky screamu) kdybych mohla hodnotit alespoň na 8 z 10 a opravdu to nebyla hudba pro 10ti leté holčičky, ale pro pravé BVB Army. Dneska s příchodem komerce je to prostě horší a spíš se bojím s čím příjdou dál, aby to nebyl třeba pop/rock, což by tuhle kapelu opravdu brzo hodilo mezi sračky, jak jsi v recenzi psal a dost přiblížilo např. One Direction.
No, takže doufejme, že se tak nestane a kluci z kapely pochopí, že hudba není o penězích a slávě. jinak, abys to nebral jako hate, s tvým článkem souhlasím tak nějak víc, jak z poloviny, ale prostě kritiku mám, protože jsem metalista, který může říct, že se v hudbě vyzná dost a rozhodně nejsem fanoušek Black Veil Brides, jen jsem je dlouho bral jako takový pokrok v hudbě naší generace...njn každý se někdy slete

18 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 19. července 2013 v 18:35

[16]: Jasně, chápu tu logiku, ale zase - je to prostě o tom, jak se na hudbu obecně člověk dívá. Já osobně na tu muziku kladu takové nároky, že to má být umění, jde mi tam o nějaký umělecký prožitek, o atmosféru, o myšlenku, hledám takovou hudbu, aby mi dokázala něco dát a nějak mě hlouběji oslovit. Dám taky příklad - skupina Burzum... instrumentálně je to poměrně primitivní záležitost, je to nahrané v diplomaticky řečeno nic moc kvalitě, špatný zvuk, ten člověk, který to natočil, tam dělá spoustu přehmatů, chyby v sólech atd. Přesto jsou ty staré desky z 90. let fenomenální záležitosti s autentickou a dodnes nepřekonatelnou atmosférou, z níž mrazí v zádech. Přesně tohle v hudbě hledám a vzhledem k tomu, že se to neodvíjí od technických parametrů, tak pro mě dobrá produkce, instrumentální výkony atp. nejsou zdaleka tím hlavním kritériem, a i díky tomu může kapela jako BVB dostat 2,5 bodu. Neříkám, že to takhle hodnotí každý hudební recenzent, i u nás v redakci to možná někteří berou jinak, ale to už je každého věc, jak se k tomu postaví, já to mám jednoduše nastavené takhle.

Jinak nadprůměr (6/10) je v herním průmyslu hodně špatný? Je pravda, že na spoustě hudebních webů se to dělá úplně stejně, ale právě tohle my nechceme, protože pak má skoro polovina recenzí 8 bodů a víc, což mi přijde na hlavu, protože pak ta čísla postrádají význam. U mě je 6/10 pořád slušná a poslouchatelná deska, sice žádný trhák, ale stále solidní práce...

19 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 19. července 2013 v 18:43

[17]: V podstatě s tebou souhlasím, taky v BVB aktuálně nevidím nic jiného než jenom dojičku na peníze a kalkulovanou komerci (což ve své podstatě nemusí být vyloženě špatně, osobně mám taky rád nějakou vyloženě komerční muziku, kterou si sem tam na odpočinek pustím, ale to není tenhle případ).

Jak tomu bylo dřív, nemůžu tak úplně posoudit, protože z předchozích alb jsem slyšel jen singly, na které byly natočeny videoklipy, ale ani to mě vůbec nijak nezaujalo, takže nemám důvod to zkoušet poslouchat dál, když je venku spousta hudby, která mě osobně oslovuje víc...

Jinak k tomu vzhledu... ten při hodnocení samozřejmě v potaz brán nebyl, je mi to víceméně jedno, jak hudebník vypadá, dokud je jeho hudba na úrovni. V té recenzi to bylo jen takové malé popíchnutí, jinak se do výsledné známky promítal jen dojem ze samotného poslechu.

20 -.- -.- | 19. července 2013 v 21:31

Chcípni zmrde! BVB je nej kapela forever!

21 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 19. července 2013 v 21:35

[20]: Díky za podnětný příspěvek do diskuze

22 Lussi Lussi | Web | 31. července 2013 v 0:05

Zřejmě nikdy nepochopím, na co se vůbec recenze píšou, když má každý člověk jiné nároky a jiné představy ohledně kvalitní hudby? Jeden člověk prostě nemůže posuzovat (není nic proti tobě, spíše vůči recenzím/kritice obecně). Každopádně... ačkoliv je miluji, je zajímavé přečíst si i jiné názory, jak v recenzi, tak v komentářích, i když drahocenné minuty mého života zahozené čtením této recenze mi nikdo nevrátí.

23 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 31. července 2013 v 0:30

[22]: Proč se recenze obecně píšou, to ti vážně nepovím, ale co nás týče, jednoduše nás to baví. A proč by jeden člověk nemohl posuzovat? Kdybych na BVB napsal oslavnou ódu, jaký je to úžasný, vizionářský a světoborný dílo, tak se nad tím nikdo ani nepozastaví, jak to může jeden konkrétní člověk posoudit. Já hudbu poslouchám v podstatě úplně každý den už od 90. let (tj. od doby, kdy minimálně tak polovina hardcore fanoušků BVB nejspíš ani nebyla na světě), slyšel jsem za svůj život doslova tisíce desek, dokážu ocenit všechno od extrémní elektroniky přes mainstream pop až po ty nejšílenější hlukový experimenty, včetně všeho mezitím... jaká je lepší kvalifikace, aby někdo mohl posuzovat hudbu?

Ztracené drahocenné minuty si reakci snad ani nezaslouží...

24 Aiko Aiko | 30. září 2013 v 19:22

Justin Bieber Rochu.... jste kompletní?!.... Black Veil Brides, je jedna z nejlepších skupin. Je mi jasný že né každej je musí mít rád ale tohle je fakt moc. Nechápu jak si můžete dovolit je takhle urážet. Půlka lidí co znám je miluje a druhá půlka je toleruje. Prý nemá žádny fanoušky? Jako prominte? Snad jsem to zle přečetla. Jo přiznávám, ti co mají radĚji klasickej rock a metal tak je moc nemusí ale dnešná mládež má trošičku jinej styl :) Je to něco jako alternative metal nebo alternative rock, podobně jako třeba 30 stm. A někdo miluje i starej i novej rock. Třeba já a moje dvě kamarádky. Nechápu jakej má smysl když se napíše nĚco co ani není pravda..

25 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 30. září 2013 v 19:29

[24]: Pravda je relativní...

26 Darkmoon Darkmoon | 21. října 2013 v 16:45

Hudba BVB je opravdu hodně špatná, sám poslouchám širokou škálu stylů a tohle se opravdu nedá nazvat jinak než sračkou... a co je na tom úplně nejhorší je to, že tohle je jejich nejpropracovanější deska... nechápu, jak tu první kokotinu může někdo nazývat jejich nejlepším albem, když je to jen odporná vykrádačka Bullet For My Valentine! Jinak pro Aiko: BVB se 30STM ani vzdáleně nepřibližujou, 30STM se totiž daj poslouchat a jejich poslech člověka vyloženě neobtěžuje a neznepříjemňuje mu pobyt na týhle planetě na rozdíl od BVB ;-)

27 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 21. října 2013 v 17:02

[26]: Kdyby se tu daly dávat plusy komentářům, hned bys tam jeden měl :D

28 denča denča | E-mail | 21. prosince 2013 v 20:01

chápu že se ti třeba nová deska nelíbí a uznávám že sou si na ní písničky hodně podobný, ale nemusíš psát stránku o tom jak je ta hudba a texty hrozný ale vsadím se že ty bys je nevymyslel o moc lepší.. ;-) a když se ti to nelíbí tak to prostě neposlouchej jo? ;-)

29 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 21. prosince 2013 v 20:59

[28]: O tom, jestli bych to já vymyslel nebo nevymyslel lepší, to vůbec není. A jinak se nemusíš bát - fakt to neposlouchám, když se mi to nelíbí. Hned po dopsání recenze jsem to album spláchnul do hajzlu ;-)

30 denča denča | E-mail | 30. prosince 2013 v 18:10

abych ti v tom hajzlu nevymáchala držku.. :-?  ;-)

31 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 18:16

[30]: :D  :D  :D

Musím říct, že mě tahle hrozba opravdu vyděsila :D

32 denča denča | E-mail | 1. ledna 2014 v 21:08

Oo...tebe to vážně neviděsilo ??? ..ztoho asi nebudu 3 noci spát :D  ;-)

33 MF MF | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 21:29

Spíš mě vyděsila hrubka ve slově "neviděsilo"...

34 denča denča | E-mail | 3. ledna 2014 v 14:43

A mě zase děsí tvoje ,,inteligence" :D

35 MF MF | E-mail | Web | 3. ledna 2014 v 16:09

Zajímavý, že zvládneš určit mojí inteligenci na základě pár komentářů. Když nic jinýho, alespoň umím psát bez chyb...

36 Ježura Ježura | 3. ledna 2014 v 18:04

Tady už je to podobnej evergreen jak v kultovní diskuzi pod recenzí posledních Ensiferum. Jako jo, takovej level to zas není, ale člověk se i tak pobaví :-D

37 -T- -T- | 16. ledna 2014 v 9:35

Sám jsi homouš. Nemáš vkus na hudbu.

38 MF MF | E-mail | Web | 16. ledna 2014 v 10:46

[37]: Komu se líbí Black Veil Brides, má dobrej hudební vkus; komu se Black Veil Brides nelíbí, nemá vkus a vůbec tomu nerozumí... aha, tak oukej :)

39 Darkmoon Darkmoon | 30. ledna 2014 v 23:53

[32]: Áááá pozor, BVB army zahájila útok :D :D :D :D :D

40 Vojtěch Jr Vojtěch Jr | 27. dubna 2014 v 12:51

Takže.Dnes jsem z nudy si pustil BVB, protože při hledání Linkin Park-In The End mi tam pořád lezlo jejich In The End. Tak jsem si to pustil. Některé písničky se mi i trochu líbí, ale nejsou z tohoto alba. Jsem takovej univerzální, protože si můžu pustit Eminema a potom Slipknot, takže žánr mi vůbec nevadí, koneckonců Hollywood Undead, což byla jednu dobu moje srdcovka, je z určitého hlediska trošku podobná BVB. Ale musím uznat, že na tomhle albu jsou všechny písničky tak nějak..,,podobné". Při čtení recenze jsem to poslouchal, a nedělám si srandu, mé uši nezaznamenaly změny mezi písničkami, to až když jsem se na hudbu začal soustředit. Podle mě nejsou BVB až tak špatní, ale takoví..jak to říct..je to jednoduchá hudba. Je to třeba tím že jsem rozmazlenej Linkin Parkem, ale i tak..podle mě je to průměrné až lehce podprůměrné album.

P.S.:Fanoušci kapel by si fakt mohli odpustit útoky na lidi, kteří tu jejich oblíbenou kapelu nemají rádi. Nebo je snad přesvědčíte urážkami že ta kapela je dobrá? Nemyslím...

41 Natt Natt | 10. května 2014 v 22:42

Každý má svůj názor a stejně jako někteří milují či urážejí JB, tak taky někteří milují či urážejí BVB. Já osobně je má moc ráda, Andy má dobrý hlas a podle mě se dost zlepšují, i když tato poslední deska je trochu klidnější než druhá. A jejich vzhled? Někomu se líbí, někomu ne . Mě osobně se líbí ta jejich extravagantnost, to výrazné líčení a účesy. Když to shrnu, je to moje oblíbená kapela, ráda je poslouchám , ale zase musím uznat, že mají co zlepšovat, ale taky jsou mladí, takže na to mají dost času. Nikdo se přeci nenarodil dokonalý a když budou makat, mohli by být fakt skvělí, i když , podle mě už skoro takoví jsou :)

42 Linda Linda | E-mail | 9. července 2014 v 23:03

Ja som BVB Army a áno každý môže mať vlastný názor, ale počúvaj texty ich songov a zistíš že to nieje taká hovadina ako to opisuješ.
Ja sa v ich hudbe vidím lebo niektoré texty sú ako vystrihnuté z môjho života ale to je jedno. Prosím vypočuj si napr. song Carolyn a hlavne text alebo Lost it all potom hodnoť aký sú.

43 MF MF | E-mail | Web | 10. července 2014 v 1:21

[42]: Já zase doporučuju přečíst třeba texty Master's Hammer, aby bylo jasný, co za kvalitní text považuju já :-P

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama