Info o albech Milking the Goatmachine a Wednesdaye 13

27. prosince 2012 v 14:56 | Monsterfuck |  Music News
>>> Němečtí kozlí grindeři Milking the Goatmachine vydají své čtvrté album s názvem "Stallzeit" 1. března 2013 u NoiseArt Records. Okolo si můžete prohlédnout tracklist a přebal.

Tisková zpráva labelu nahrávku samozřejmě vychvaluje do nebes, tudíž ji pro naše potřeby můžeme přeskočit. O trochu zajímavější je to, co vzkazuje samotná kapela: "Tohle album bude - stejně jako další alba Milking the Goatmachine - koncepční deskou. Tématem jsou zkušenosti, které jsme nasbírali na vaší planetě, a jak vše vyprávíme našemu Goatlordovi [něco jako Pán koz - pozn. redakce] na planetě GoatEborg... je to vlastně kozí deníček! Song 'When a Goat Loves a Woman' například popisuje obtíže, když dostanete telefonní od pozemské kozy a chcete jej kopyty vytočit na dotykovém displeji svého smartphonu... Hudebně jsme zůstali věrní svému stylu a drtíme všechno, co je proti nám."

Album bude obsahovat i jeden bonusový song v podobě cover verze "Ace of Spades" od Motörhead. Poslechnout si ji můžete na YouTube.

Tracklist "Stallzeit":
01. Only Goat Can Judge Me
02. Goatriders in the Sky
03. Stallzeit
04. 3 Room Shed
05. Goatpainter
06. The Day I Lost My Bell
07. Salt Lick City
08. Milk 'Em All
09. Hornbreaker
10. Whoola Hoove Groove
11. Strawless
12. Look @ These
13. When a Goat Loves a Woman
14. Udder Infection
15. In 10 Years We Are Old School
16. Ace of Spades [bonus, Motörhead cover]

>>> Detaily o své páté řadovce vypustil také americký zpěvák Wednesday 13. "The Dixie Dead" se na trhu objeví v únoru - 18. ve Velké Británii a 19. v Severní Americe. Data pro další oblasti prozatím nejsou potvrzena. Američané si navíc budou moct pořídit limitovanou edici, která je určena pouze pro jejich trh a přinese rozšířený artwork, plakát a bude k dispozici v DVD krabičce. Kdo si navíc album koupí v předobjednávce z webu, dostane navíc nášivku a samolepku. Kromě toho je na "The Dixie Dead" zajímavé, že před nějakým časem měli fanoušci možnost vydražit si zapsání svého jména do bookletu.

"Myslím, že je to nejlepší CD, jaké jsem kdy udělal," tvrdí sám hlavní protagonista Wednesday 13. "Je to skvělá kombinace všeho, co jsem za všechny ty roky udělal. Je to tvrdé, ale stále chytlavé a zpěvné, sakra hororová nahrávka. Album bude vypadat jak hororový film z 80. let. Je to vážně speciání. Jsem tím víc nadšený než čímkoliv, co si jen pamatuju, že jsem kdy vydal. Je to hodně rozmanité, zkoušeli jsme různé věci. Je tu nějaký fakt tvrdý materiál. Tedy, tvrdý na mě - nemyslím tvrdý jako Slayer (smích). Pro mě to tvrdé je. Na nahrávce je také písnička, která mi připomíná Black Sabbath, a taky jedna, která mi zase připomíná Ministry a Metallicu. Je tam hodně vlivů, což vystihuje sestavu, jakou teď mám. Nic jsem tam nenahrál, jen vokály a klávesy. Je to poprvé, kdy jsem na svém albu nehrál na kytaru. Sice jsem všechno složil, ale nechal jsem hrát kapelu. Tím to pro mě dostalo cosi navíc."

Tracklist "The Dixie Dead":
01. Death Arise (Intro)
02. Bloodsucker
03. Get Your Grave On
04. Curse the Living
05. Too Fast for Blood
06. Hail Ming
07. Coming Attractions
08. The Dixie Dead
09. Ghost Stories
10. Fuck You (In Memory of...)
11. Carol Anne... They're Here
12. Hands of the Ripper
13. Death Arise (Overture)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama