Dva měsíce staré informace neortodoxního black metalu

29. prosince 2012 v 15:17 | Monsterfuck |  Music News
>>> Holandští industriální black metalisté Control Human Delete, kteří svého času sklidili za svůj debut "Terminal World Perspective" mnoho nadšených ohlasů, zveřejnili před časem detaily o svém očekávaném druhém albu. To se bude jmenovat "The Prime Mover" a vyjde v nákladu italské firmy Code666, datum vydání je však prozatím neznámé. Na druhou stranu už jsou ale k dispozici tracklist a přebal, které si můžete prohlédnout okolo textu.

"Proces tvorby byl nervydrásající a destruktivní, nicméně zároveň také myšlenkově otevřený a bez hranic," říkají Control Human Delete o vzniku desky. "Toto jsou ingredience, jež jsou na 'The Prime Mover' jasně slyšitelné: zničuje, vytváří, kontroluje a odkrývá."

Debut "Terminal World Perspective" vyšel v březnu 2007 u Code666. V loňském roce se také objevilo EP s názvem "Construct the Road Through Space", které obsahovalo dvě skladby "Cosmography" a "Outside the Universe" - ani jedna z nich se na chystané dlouhohrající neobjeví, minialbum je však možné si zdarma stáhnout na Bandcamp profilu Control Human Delete.

Tracklist "The Prime Mover":
01. New Replicators
02. Transporter
03. Continuous Data, part 1
04. Continuous Data, part 2
05. Shapeshifting
06. Earth-like Behavior
07. Recurrence

>>> Když už jsme u dohánění restů, je tu ještě říjnová informace, která rozhodně stojí za pozornost. Australský projekt Germ, za nímž stojí Tim Yatras z Austere, vydal svou debutovou desku "Wish" letos v březnu, ale už v říjnu, konkrétně 15. října, se objevil další nosič s novou muzikou, pohybující se v žánrové kombinace black metalu, depresivního rocku a trance. Jedná se o EP "Loss", které vyšlo jako digipack u německé firmy Eisenwald.

Tracklist "Loss":
01. My Only Hope
02. So Lonely, Dead Lonely
03. Only When Every Timepiece in the World Is Smashed Part I
04. Only When Every Timepiece in the World Is Smashed Part II
05. Cold Grey Dawn (A New Beginning)
06. Loss
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama