Změny sestav u Illdisposed, The Browning a Turisas

24. listopadu 2012 v 11:57 | Monsterfuck |  Music News
>>> Dánští metalisté Illdisposed se rozešli se svým dosavadním baskytaristou Jonasem "Kloge" Mikkelsenem. "Jonas už bohužel nebyl schopen najít si potřebný čas na aktivity kapely," říkají ostatní členové. Jeho nahrádníka pak představili následovně: "Jmenuje se Kussen. To dánsky znamená 'Píča'." Jak pan Píča vypadá, se můžete podívat vlevo.

Aktuální album Illdisposed se jmenuje "Sense the Darkness" a vyšlo v září 2011 u Massacre Records, mimo jiné i jako digipack se dvěma bonusovými písničkami.

>>> Změny sestavy hlásí rovněž Američané The Browning, jejichž řady opustila kompletní rytmická sekce - baskytarista Jesse a bubeník Noah. Oba prý odešli z osobních důvodů. Na jejich místo nastupují staronový baskytarista Drew Ellis a nový bicman Cody Stewart.

The Browning vzkazují, že tato obměna nikterak nezasáhne žádný z plánovaných koncertů, ani nezpomalí proces psaní následovníka loňského debutu "Burn This World", jemuž se kapela právě věnuje.

>>> Poslední změna sestavy se týká finských folk metalistů Turisas a i v jejich případě se jedná o rytmickou část sestavy - odchází zakládající bubeník Tuomas Lehtonen a také dosavadní koncertní baskytarista Jukka-Pekka Miettinen. Poslední show se skupinou oba odehrají 31. prosince v Helsinkách. První jmenovaný podle svých vlastních slov Turisas opouští kvůli přílišnému stresu z cestování a také kvůli "odlišné umělecké vizi", druhý jmenovaný se pak hodlá soustředit na své vlastní hudební projekty.

Náhradník na postu baskytaristy doposud nebyl potvrzen, ale bicích paliček se ujme Jaakko Jakku, který již ve studiu Atomic Spa začal s nahráváním svých partů pro čtvrté dlouhohrající album Turisas, jež se stane nástupcem počinu "Stand Up and Fight" z února 2011. Novinka by měla vyjít v květnu u Century Media.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama