Vyhlášení výsledků soutěží s Metalshopem a More Than a Thousand

12. listopadu 2012 v 15:16 | Monsterfuck |  Soutěže
Nejprve pojďme na očekávané vyhlášení soutěže s internetovým obchodem Metalshop.cz, s nímž jsme hráli o nákup v hodnotě 700 Kč. Předně vás musíme pochválit za velmi hojnou účast - pokud nás naše děravá paměť nešálí, je to nejspíš rekord. Ne zas tak si ovšem zaslouží pochválit došlé odpovědi... záměrně jsme dali otázky nejlehčí, jaké jsme byli schopni vymyslet, přesto se našlo pár jedinců, kteří si vylámali zuby na naší matematické úloze. Což je docela škoda, jelikož mně matematické otázky přišly jako dobrý nápad a do nějaké další soutěže jsem plánoval dát jako otázku, aby mi někdo spočítal úkol z matematické analýzy, nicméně ve světle toho, že se i obyčejný rozdíl stal docela oříškem, od tohoto záměru asi upustím. Nicméně dost keců, pojďme se podívat, jak měly odpovědi vypadat, přestože drtivá většina z vás přece jenom odpověděla správně:

1. Metalshop.cz je obchod, který prodává:
A) METALOVÉ A ROCKOVÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) prezervativy
c) rohlíky

2. Sicmaggot je stránka, která píše převážně:
a) o počítačových hrách
B) O HUDBĚ - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) o masturbaci

3. Sicmaggot byl založen v roce 2006, e-shop Metalshopu byl spuštěn v roce 2004. Vypočítejte příklad 2006 - 2004 = ?
a) -2
B) 2 - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) 4010

Vidíte sami, že to bylo až moc jednoduché. Výherce ovšem může být jen jeden - šampaňské může začít bouchat... (chvíle napětí)... Václav Opatřil. Jeho kontakt jsme již předali na příslušná místa, takže si pomalu může začít vybírat, za co 700 korun rozfofruje. Výherci gratulujeme a přejeme dobrý vkus při výběru!

Nyní už ke druhé soutěži s More Than a Thousand, kde jsme hráli o dva lístky na koncert kapely v Praze. I tato soutěž stanovila nový rekord na účast, bohužel však na druhou stranu, jelikož odpověď poslal jen jeden jediný člověk, což jsme upřímně ještě nezažili (smích). Každopádně soutěžní otázka a odpověď byly následující:

Z jakého portugalského města More Than a Thousand pocházejí?
Odpověď: More Than a Thousand pocházejí ze Setúbalu.

Na druhou stranu, člověk to má brát pozitivně - sice jeden účastník soutěže, ale zase 100% došlých odpovědí správně. Mimoto nám odpadlo otravné losování, což se sice také počítá, ale stejnak bychom dali přednost tomu, aby se tak nízká účast neopakovala (smích).

Každopádně, výhercem se tedy stává Radim Zíka, který se dnes večer může těšit na jednu portugalskou kytarovou sekanou. Gratulujeme a ať se koncert líbí!

Děkujeme všem, kteří se obou soutěží zúčastnili, a samozřejmě také obchodu Metalshop a českému fanklubu More Than a Thousand za poskytnuté ceny!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama