Tři novinky

13. listopadu 2012 v 16:57 | Stick |  Music News
>>> Atmosféričtí black metalisté Fen z Velké Británie zveřejnili detaily o své nadcházející třetí desce. Dostala jméno "Dustwalker", vyjde 21. ledna na labelu Code666 Records a bude obsahovat sedm skladeb. Objeví se na CD a ve speciální edici Clambox, která bude mít navíc bonusovou skladbu a přívěšek s logem kapely. Artwork alba měl na starosti baskytarista Grungyn.

Tracklist alba bude následující:
01. Consequence
02. Hands of Dust
03. Spectre
04. Reflections
05. Wolf Sun
06. The Black Sound
07. Walking the Crowpath
08. Epilogue [bonus ke speciální edice]

Frontman The Watcher o albu: "Pokud 'Epoch' [předchozí album] ztělesňuje osamělé kroky v močálech na podzim za houstnoucího soumraku, pak 'Dustwalker' reprezentuje studenou, šedivou sklíčenost zimního svítání. Vyjádření izolace, opuštění a postupné oproštění od materiální sféry, deska je absolutní, přímější reprezentace zvuku Fen."

>>> Norští Trail of Tears vydali své poslední album "Bloodstained Endurace" v roce 2009. Tomu předcházela velká personální změna, kdy se rozhodlo kapelu opustit skoro celé její jádro, které na stránkách oznámilo, že se skupina rozpadla. Vzápětí přišel s prohlášením zpěvák Ronny Thorsen a postavil téměř zcela novou kapelu, s navrátilkyní Cathrine Paulsen, která předtím s kapelou nazpívala album "A New Dimension of Might". Nyní na svém Facebookovém profilu oznámili jméno své sedmé řadové desky, které zní "Oscillation", a taky ukázali obálku, kterou vytvořil finský umělec a muzikant Jan Yrlund, který dělal obálky například pro Communic, Manowar a další. "Oscillation" by měla spatřit světlo světa na začátku příštího roku.

>>> Švédský kytarový virtuoz Yngwie Malmsteen prozradil tracklist a obálku své chystané řadovky "Spellbound". Mimo kytarovou práci by měl taky desku sám nazpívat a nahrát si i další nástroje. Světové vydání "Spellbound" je ohlášeno na 5. 12. 2012. Malmsteen mimo jiné také pracuje na své autobiografii, která by se měla objevit začátkem příštího roku.

Desky "Perpetual Flame" (2008) a "Relentless" (2010) nazpíval někdejší zpěvák britských Judas Priest, Tim "Ripper" Owens, který se na novince ale neobjeví, nejspíše díky svým aktivitám s oficiální tributní kapelou Dio Disciples.

Tracklist:
01. Spellbound
02. High Compression Figure
03. Let's Sleeping Dog Lie
04. Repent
05. Majestic 12 Suite 1,2 & 3
06. Electric Duet
07. Nasca Lines
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama