Podpisy smluv u Svarttjern, The Dillinger Escape Plan a Trail of Tears

24. listopadu 2012 v 18:00 | Monsterfuck |  Music News
>>> Norští black metalisté Svarttjern podepsali novou smlouvu s vydavatelskou firmou NoiseArt Records a také s bookingovou agenturou Rock the Nation, která bude od nynějška zajišťovat jejich koncerty. Svarttjern aktuálně pracují na svém třetím dlouhohrajícím albu, jež naváže na loňský počin "Towards the Ultimate".

Kapela říká: "Úsvit Hada je již blízko, stejně tak jako nová éra Svarttjern, neboť naše budoucí nahrávky vyjdou skrze NoiseArt Records. Naše další deska je v poslední fázi nahrávání a vyjde v první polovině roku 2013 - roku Hada. Shromážděte hříšníky! Mimoto jsme rovněž spojili síly s Rock the Nation, kteří se do budoucna postarají o zamlouvání koncertů a management."

>>> Američané The Dillinger Escape Plan uzavřeli kontrakt s labelem Sumerian Records. Ti se postarají o distribuci chystaného pátého alba, jež vyjde pod vlastní značkou kapely, Party Smasher Inc. The Dillinger Escape Plan tento počin aktuálně nahrávají s producentem Stevem Evettsem (Sepultura, Suicide Silence, Every Time I Die).

"Nový materiál je hodně ovlivněný punkem a hardcorem," říká kytarista Ben Weinman. "Možná je to kvůli všem těm úžasným kapelám mého mládí, které se znovu dávají dohromady a inspirují nás. Billy [Rymer, bubeník] a já jsme nedávno poslouchali staré hardcore nahrávky, dělali bordel po celém baráku, pak jsme šli do sklepa a mlátili do nástrojů. Greg [Puciato, zpěvák] vypadá, že se textově také dostal do temných míst. Myslím, že to bude pěkně nahánět husí kůži. Jestli tyhle songy neudělají díru do zdi, tak už nevím co."

>>> Do třetice všeho podpisového se hlásí další Norové Trail of Tears, kteří přestoupili pod křídla německé firmy Massacre Records, jež vydá chystanou nahrávku "Oscillation". Mělo by se tak stát 22. března 2013.

"Po náročném nahrávácím procesu [který proběhl ve Francii s producentem Terje Refsnesem - pozn. redakce] můžeme s radostí oznámit, že jsme se upsali Massacre Records pro naši sedmou desku 'Oscillation', říká zpěvák Ronny Thorsen. "Massacre mají dlouhou historii a skvělou reputaci, dokazovali svůj zájem a svou podporu naší kapely již delší čas. Těšíme se na výbuch 'Oscillation' skrze kanály Massacre!"

Přebal "Oscillation" si můžete prohlédnout ve starší novince!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama