Nothnegal a Powerwolf nahrávají

25. listopadu 2012 v 17:04 | Monsterfuck |  Music News
>>> Melodic death metalová skupina Nothnegal, která pochází z exotického souostroví Maledivy v Indickém oceánu, se aktuálně nachází ve Vakaruge Studio v Male, hlavním městě svého státu, kde natáčí následovníka letošního debutu "Decadence". Zajímavostí je, že se nahrávání neúčastní Fufu, jeden ze zakládajících kytaristů, přesto však i nadále zůstává členem kapely. Na albu za něj zaskočí Chippe z místní thrash metalové skupiny Serenity Dies. Producenti doposud nepojmenované novinky jsou hned tři - hlavní části se ujal renomovaný producent Matt Hyde (Slipknot, Machine Head, As I Lay Dying), vokálů Paul Reeve (Muse) a zbytek obstará Mohamed Shamheed, dlouholetý spolupracovník Nothnegal.

Kytarista Hilarl se nechal slyšet, že posluchači mají na druhé velké nahrávce očekávat výrazné změny oproti "Decadence": "Nová muzika je odlišná, bude obsahovat ambientní zvuky a exotické nástroje z Malediv. Také uděláme pár skladeb kompletně v naší řeči divechi. Písně budou tvrdší, ale dost daleko od našeho původního death metalového zvuku. (...) Budeme rovněž cestovat po různých ostrovech Malediv, abychom zachytili různé zvuky a exotické instrumenty, které plánujeme používat."

>>> Do studia se chystají taktéž power metalisté Powerwolf. Kapela podle svých vlastních slov dokončila většinu komponování pro nástupce desky "Blood of the Saints" a hned na začátku ledna se připravuje začít s nahráváním, aby se stihlo plánované vydání v létě, o které se postarají Napalm Records.

"Bude zde rychlý materiál, heavy materiál a epický materiál, stejně tak jako některá nesvatá překvapení - to vše v tom nejtypičtějším powerwolfovém duchu, jaký si dokážete představit. Nemůžeme se dočkat, až tyto skladby přivedeme k životu," vzkazují Powerwolf.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama