Blesková soutěž s More Than a Thousand

7. listopadu 2012 v 19:05 | Monsterfuck |  Soutěže
Pomalu jsme se nestihli oklepat s předchozího soutěžení - vlastně jsme se z něj určitě nestihli oklepat, když ještě stále běží - a už tu máme další soutěž, tentokrát o lístky na blízký koncert portugalské metalcorové kapely More Than a Thousand.

More Than a Thousand fungují od roku 2000 a od té doby již vydali množství počinů, mezi nimiž figurují i tři dlouhohrající alba. Chystaná čtvrtá velká deska "Lost at Home" by měla zanedlouho vyjít a právě kvůli její podpoře se Portugalci vydali na evropské turné, v jehož rámci se v pondělí 12. listopadu zastaví i v Praze v klubu 007, kde je na pódiu doplní domácí Sold My Soul. Pokud byste se chtěli na tento koncert, který slibuje dost energický zážitek nejen pro příznivce moderních tvrdých žánrů, vypravit, máme zde soutěž, v níž dva z vás mohou vyhrát po jednom volném vstupu. Cesta k této ceně vede přes následující triviální otázku:

Z jakého portugalského města More Than a Thousand pocházejí?

Své odpovědi posílejte na naši emailovou adresu otis666@seznam.cz. Kromě správně odpovědi samozřejmě nezapomeňte uvést i své celé jméno.

Soutěži odzvoní přesně ve 23:59 v sobotu 10. listopadu, vaše odpovědi tedy musí dorazit do této doby. Času není moc proto s odesláním rozhodně neotálejte! Mrkající

Na závěr samozřejmě musíme poděkovat pořadatelům koncertu, českému fanklubu More Than a Thousand, za věnované ceny!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama