Orphaned Land a nobelovka?

29. října 2012 v 13:32 | Stick |  Music News
Izraelští Orphaned Land se stali předmětem petice, kterou spustil fanoušek kapely. Tato petice má posléze mířit k norské Nobelově komisi, aby uvažovala o Orphaned Land jako o adeptech na Nobelovu cenu míru pro rok 2013.

Sám zpěvák Kobi Farhi fanoušky k podpisu vyzývá na Facebookové stránce kapely: "Tohle je má osobní žádost všem přátelům ze Středního východu, Turecka a všem mým muslimským přátelům celkově! Víme už dlouho, že jsme přerostli politiku, a vím, že kdyby vše bylo v našich rukách, zavládl by mír. Prosím, vstupte na tuto stránku a podpořte nás, pokud v nás věříte, a také prosím, šiřte to mezi lidi a sdílejte na svých stránkách. Posílám svou nekonečnou lásku všem a všechnu lásku a pozdravy nadcházejícím svátkům. Salam/Shalom/Mír."

Petice zmiňuje hlavní úspěchy kapely v úsilí o transformaci konfliktů Středního východu. Například že v roce 2010 byla kapela oceněna cenou míru za přispění ke spřátelení židů a muslimů na Středním východě. Tuto cenu jim udělila Istanbul Commerce University (ITICU). V září 2012 obdrželi cenu Míru a přátelství od Bulenta Tanika, starosty čtvrti Cankaya, části hlavního města Turecka, Ankary.

Pokud chcete taky připojit svůj podpis, stačí kliknout na odkaz zmiňovaný zpěvákem Kobim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellrohir Ellrohir | E-mail | Web | 29. října 2012 v 15:37 | Reagovat

já už podepsal 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama