Odchody členů Flyleaf a Suicidal Angels

26. října 2012 v 15:51 | Ježura |  Music News
>>> Americké alternativní metalisty Flyleaf opustila jejich zpěvačka a ústřední tvář kapely, Lacey Sturm (na fotce). Kapelu nyní čeká promo turné při příležitosti vydání desky "New Horizons" a na všech naplánovaných koncertech se mikrofonu ujme Kristen May, bývalá to zpěvačka kapely Vedera.

Samotná Lacey nebyla v obsáhlém vyjádření příliš konkrétní a vedle obligátních díků a přání jen toho nejlepšího všem bývalům kolegům a fanouškům se omezila k následujícímu odůvodnění svého kroku: "Jsem moc vděčná, že jsem se nedávno stala matkou jednoho z největších požehnání, mého syna Jacka. Možná jste rovněž slyšeli, že jsme ve strašné autonehodě ztratili našeho úžasného zvukaře Riche Caldwella. Nyní víc než kdy jindy chápu význam fráze 'memento mori' [v překladu z latiny 'pamatuj na smrt', zároveň jde o název druhé desky Flyleaf z roku 2009 - pozn. redakce]. Pochopila jsem, že abych v tomhle životním období mohla žít naplno, znamená to pro mě zříci se postu zpěvačky Flyleaf."

>>> O člena chudší jsou také řečtí oldschool thrasheři Suicidal Angels. Na stránkách kapely se objevilo krátké prohlášení, ve kterém se oznamuje, že po třech a půl letech kapelu opustil kytarista Panos Spanos, aby se mohl věnovat sobě a své rodině. Samotný kytarista se k situaci také nezapomněl vyjádřit: "Po třech a půl letech jsem se rozhodl opustit Suicidal Angels. Ohromné díky a věčný respekt vám všem, co jste podporovali mě a kapelu. Na metalové scéně rozhodně zůstanu aktivní."

Suicidal Angels v lednu letošního roku představili fanouškům desku "Bloodbath" a před českým publikem vystoupili na festivalu Brutal Assault a jeho afterparty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama