Nahrávání čtyř alb

28. října 2012 v 13:15 | Monsterfuck |  Music News
>>> Kalifornští řezníci Autopsy již pracují na svém šestém studiovém záseku, který naváže na počin "Macabre Eternal" z roku 2011; v současné době se již chystají na nahrávání. Novinka by měla vyjít někdy v polovině roku 2013 pod značkou vydavatelství Peaceville Records. Podle slov samotné kapely půjde o "doposud nejtvrdší, nejtemnější a nejvíce devastující album. Tento úkol není brán na lehkou váhu, ušní bubínky budou roztrhány, mysli zničeny a lebky rozdrceny."

Více detailů o chystané desce není známo s výjimkou informace, že přebal nakreslí Joe Petagno (Motörhead, Vital Remains, Krisiun, Incantation, Sigh).

>>> Ve studiu - konkrétně ve VOX Klangstudio v Německu - se již nachází projekt Avantasia, jehož ústřední postavou je Tobias Sammet z Edguy. K ruce mu je jako producent opět starý parťák Sascha Paeth, který se podílel již na třech předchozích deskách "The Scarecrow" (2008), "Angel of Babylon" (2010) a "The Wicked Symphony" (2010) a také na posledních třech fošnách domovských Edguy.

"Nový materiál zní svěže a nově, ale na albu je ke slyšení i náznak staré klasické Avantasie," říká samotný Tobias v narážce na to, že se prý novinka ponese spíše ve stylu prvních dvou alb "The Metal Opera" (2001) a "The Metal Opera Part II" (2002). "Bude to opět okouzlující pohádka, daleko od všech hudebních trendů. Naše poslední nahrávka byla tou úplně nejúspěšnější, myslím si, že byla tak úspěšná jen proto, že byla zahraná od srdce. Tohle je jediné vodítko, kterého se chci držet." Tobias Sammet dále řekl, že tentokrát by už nemělo jít o dvojalbum jako případě posledního "Angel of Babylon"/"The Wicked Symphony".

>>> Oproti tomu další Němci, melancholičtí black metalisté Imperium Dekadenz, hlásí, že nahrávání následovníka jejich poslední desky "Procella Vadens" z roku 2010 je již hotové. Nyní je na řadě mixování a mastering. O vydání se opět postarají Season of Mist.

>>> Do studia se chystají rovněž legendární Motörhead - podle všeho by nahrávání nového alba, jež naváže na placku "The Wörld Is Yours" z prosince 2010, mělo začít už v lednu, a to s producentem Cameronem Webbem, jenž se podílel již na čtyřech předchozích deskách. Počin by měl vyjít v polovině roku 2013.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama