Machine Head chystají živák

5. října 2012 v 13:48 | Monsterfuck |  Music News
Američané Machine Head mají v plánu nové živé album, které bude teprve druhým živákem kapely po "Hellalive" z roku 2003. Nový disk se bude jmenovat "Machine Fucking Head Live" a vyjde 13. listopadu u Roadrunner Records. Záznam nepochází z jedné show, ale byl posbírán z vícera koncertů, které proběhly na podporu poslední desky "Unto the Locust".

"The Head Cases [přezdívka fanoušků Machine Head - pozn. redakce] byli v průběhu tohoto koncertního cyklu tak skvělí, že jsme prostě museli začít natáčet vystoupení, zvlášť s technologií, která nahrávání tak usnadňuje," říká zpěvák a kytarista Robb Flynn. "Vybrali jsme pár z těch nejlepších večerů, kde skupina i dav byly jako v ohni, jsou to téměř dvě hodiny double live alba, které je výborným záznamem toho, kde kapela po 18 letech je."

Tracklist "Machine Fucking Head Live":
01. I Am Hell (Sonata in C#)
02. Be Still and Know
03. Imperium
04. Beautiful Morning
05. The Blood, The Sweat, The Tears
06. Locust
07. This Is the End
08. Aesthetics of Hate
09. Old
10. Darkness Within
11. Bulldozer
12. Ten Ton Hammer
13. Who We Are
14. Halo
15. Davidian

Pokud by vám info o živém albu přišlo moc suché, dejme si ještě jednu bulvárnější novinku ohledně Machine Head - kytarista Phil Demmel se minulý víkend (29. - 30. 9.) oženil s Martou Peterson, klávesačkou Bleeding Through. Na gratulace jsem v redakci moc velcí cynikové, tudíž vás spíš vyzveme, abyste se v komentářích začali vsázet, jestli se na dalším albu Machine Head objeví klávesy Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama